Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Accreo

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Accreo tworzą ludzie niezwykle kreatywni, z inicjatywą, zaangażowaniem, doskonale ze sobą współpracujący. Od 10 lat świadczymy profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, pozyskiwania funduszy europejskich i business restructuring. Naszą dewizą jest najwyższa jakość prowadzonych projektów oraz spełnienie możliwie wszystkich oczekiwań klientów. Dlatego proponowane przez nas rozwiązania są zawsze indywidualizowane  i podyktowane przede wszystkim potrzebami klienta. Staramy się być możliwie jak najbardziej kreatywni i skuteczni. Współpracujemy z rozpoznawalnymi firmami, wspierając je w prowadzeniu działalności i towarzysząc w podejmowaniu decyzji biznesowych zarówno codziennych, jak i strategicznych. Mamy bogate i różnorodne doświadczenie, dobrze znamy realia biznesowe, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie.

DLACZEGO MY?

Ludzie z pasją, zaangażowaniem w poszukiwaniu nowych rozwiązań, zainteresowani rozwojem to na pewno kandydaci do naszego zespołu. W Accreo kładziemy duży nacisk na to, by pracownicy czerpali przyjemność i satysfakcję ze wspólnej pracy. Ważne jest zdanie, opinia każdego pracownika niezależnie od stażu pracy. Cechuje nas nieformalna atmosfera w biurze, ale w stosunku do klientów zawsze utrzymujemy najwyższe standardy biznesowe. Praktyki w Accreo to wstęp do rozwoju kariery, możliwość zdobycia praktycznej wiedzy przy ciekawych, zróżnicowanych projektach. Najlepsi praktykanci otrzymują od nas ofertę stałego zatrudnienia.

KOGO SZUKAMY?

  • Studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych i prawniczych, zainteresowanych zagadnieniami podatkowymi, prawnymi lub obszarem pozyskiwania funduszy europejskich, zaangażowanych, komunikatywnych, ze zdolnościami analitycznego myślenia i znajomością jęz. angielskiego;
  • Doświadczonych doradców o ugruntowanej specjalizacji, zainteresowanych dalszym rozwojem zawodowym w konsultingu.

ROZPOCZNIJ U NAS KARIERĘ

Rekrutację do działów Doradztwa Podatkowego, Doradztwa Europejskiego, Doradztwa Prawnego (Kancelaria AccreoLegal), w zależności od potrzeb biznesowych, prowadzimy cały rok.

Aplikuj: rekrutacja@accreo.pl

MEDIA:

www.accreo.pl

www.czasnadotacje.pl

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Accreo
Próżna 7
00-001 Warszawa