Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ADM Shared Services Centre Europe

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Codziennie 33,000 pracowników Archer Daniels Midland Company (ADM) na całym świecie przetwarza plony w produkty odnawialne, które zaspokajają potrzeby rozwijającego się świata. W ponad 300 zakładach produkcyjnych przetwarzamy nasiona oleiste, kukurydzę, pszenicę i ziarno kakaowca w produkty żywnościowe i paszę oraz produkty na potrzeby przemysłu chemicznego i energetycznego. Tworzymy wiodącą globalną sieć pozyskiwania surowców i ich transportu, dostarczając plony na rynki w ponad 140 krajach na całym świecie. W celu uzyskania więcej informacji na temat naszej firmy i naszych produktów zajrzyj na stronę www.adm.com. 


Międzynarodowy magazyn biznesowy Fortune opublikował listę najbardziej podziwianych firm na świecie roku 2017.  ADM dziewiąty rok z rzędu został wyróżniony jako jedna z najbardziej podziwianych firm w kategorii producentów żywności.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ADM Shared Services Centre Europe
ul. Chrobrego 29
64-500 Szamotuły