Temat tygodnia
M.in. o tym, co wspólnego ma praca w obszarze ryzyka w banku z lotem helikopterem.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ArcelorMittal Business Center of Excellence

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

DOŁĄCZ DO ARCELORMITTAL BUSINESS CENTER OF EXCELLENCE I TWÓRZ Z NAMI ŚWIAT 

bcoe.arcelormittal.com

Kim jesteśmy?

ArcelorMittal Business Center of Excellence (BCOE) to Centrum Usług Wspólnych dla Grupy ArcelorMittal – światowego lidera w branży hutniczej i wydobywczej. ArcelorMittal BCOE świadczy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, IT, wsparcia zakupów i logistyki dla procesów zaopatrzenia. Naszym klientom – prawie 300 spółkom z wielu krajów Europy – dostarczamy swoje usługi w następujących językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, holenderskim, czeskim, rosyjskim i polskim. Siedziba ArcelorMittal BCOE znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Obecnie zatrudniamy ponad 600 najlepszych specjalistów.

“In today’s VUCA* world nothing comes easy. We have to continuously challenge the status-quo, benchmark, reflect, innovate and improve. BCOE is a service-driven organization with highly qualified specialists, who combine wide practical experience with strong industry knowledge. We all know that our Customers will continue to demand more and more for less that is why we put a special emphasis on digitalization, as it is an important lever of achieving costs excellence and at the same time enhancing customer experience”.
Priyambhu Arya, Head of ArcelorMittal Business Center of Excellence

*V=volatility, U=uncertainty, C=complexity, A=ambiguity 

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy firmą zorientowaną na cel i działanie – codziennie masz możliwość uczestnictwa w różnorodnych procesach biznesowych. Naszą mocną stroną są ludzie – współpracujący ze sobą w ramach dynamicznych i wielokulturowych zespołów. Należąc do jednego z takich zespołów, czujesz się jak w rodzinie. Wiesz, że to, co robisz, zyska uznanie. Wiesz, że masz wokół siebie ludzi, na których pomoc możesz liczyć. Korzystasz też z możliwości pracy u boku doświadczonych ekspertów, którzy służą radą i wsparciem. W ArcelorMittal BCOE codziennie mierzymy się z nowymi wyzwaniami, wychodzimy z inicjatywą i robimy wszystko, by wykonywać swoje zadania jak najlepiej. To samo dotyczy Twojej ścieżki kariery. Nie oczekuj gotowych rozwiązań – to Ty wybierasz spośród różnych możliwości, które oferujemy w Polsce i za granicą. Nasi pracownicy otrzymują bogaty pakiet benefitów oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom: specjalistycznym, językowym oraz z zakresu rozwoju osobistego. Dla studentów przygotowaliśmy program płatnych praktyk.

Kogo szukamy?

Poszukujemy studentów, absolwentów oraz specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości, informatyki, zarządzania, ekonomii, logistyki, handlu zagranicznego oraz języków obcych. Ponadto w ArcelorMittal BCOE cenimy pozytywne nastawienie, motywację, chęć rozwoju, umiejętność pracy zespołowej, elastyczność oraz otwartość.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Proces rekrutacyjny w ArcelorMittal BCOE ma na celu wyłonienie najlepszych kandydatów oraz praktykantów. Składa się z trzech etapów, którymi są:

 • przesłanie aplikacji,
 • selekcja nadesłanych aplikacji,
 • testy merytoryczne, weryfikacja znajomości języków obcych, rozmowa kwalifikacyjna z pracownikiem działu HR oraz liderem zespołu, do którego prowadzona jest rekrutacja.

Rekrutacja w ArcelorMittal BCOE trwa przez cały rok! Dołącz do nas!

Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę internetową: bcoe.arcelormittal.com

REKRUTUJEMY DO DZIAŁÓW: Wsparcia zakupów, Zarządzania ryzykiem kredytowym, Finansów i księgowości, Rozwoju biznesu, Usług kadrowych i płacowych, Raportowania i analiz, Kontrolingu, strategii i innowacji, IT.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

Dajesz od siebie:

 • entuzjazm i wytrwałość,
 • dążenie do doskonałości i umiejętność pracy w miejscu, w którym każdy dzień przynosi coś nowego,
 • inicjatywę oraz przedsiębiorczość,
 • dążenie do osiągania najlepszych wyników i orientację na sukces całego zespołu.

Zyskujesz:

 • satysfakcję oraz korzyści z pracy u lidera branży,
 • poczucie stabilnej przyszłości oraz unikalne możliwości rozwoju,
 • większą samodzielność w codziennej pracy i większą kontrolę nad swoją przyszłością,
 • docenienie wyników Twojej pracy, ciągłe wsparcie kierownictwa i współpracowników. 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ArcelorMittal Business Center of Excellence
ul. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza