Temat tygodnia
Sprawdźcie, jakie możliwości zawodowe otwierają się w BNP Paribas Securities Services.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ArcelorMittal Business Center of Excellence

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Kim jesteśmy?

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland (BCoE) to centrum usług wspólnych dla Grupy ArcelorMittal –  światowego lidera w branży hutniczej i wydobywczej. BCoE świadczy usługi w zakresie księgowości, IT, wsparcia zakupów oraz kadr i płac. Naszym klientom – prawie 300 spółkom z ośmiu krajów Europy – dostarczamy swoje usługi w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niderlandzkim, czeskim, rumuńskim i polskim. BCoE posiada oddziały w Dąbrowie Górniczej (Polska), Rumunia (Galati) oraz krajowe centra zlokalizowane w Beneluksie, Francji, Niemczech i Hiszpanii. Obecnie zatrudniamy ponad 400 najlepszych specjalistów. Aby stawić czoła wyzwaniom zmieniającego się świata, dążymy do dostarczania usług na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto z nami pracować?

Dołączając do nas masz możliwość zdobycia nie tylko ciekawego doświadczenia, ale także praktycznych umiejętności i cennej wiedzy, wykorzystując w pracy najnowocześniejsze narzędzia. Otworzymy przed Tobą szerokie perspektywy rozwoju, a to wszystko w miłej i pozytywnej atmosferze!

Pracownikom oferujemy bogaty pakiet socjalny oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom – specjalistycznym, językowym oraz z zakresu rozwoju osobistego.

Dla studentów przygotowaliśmy program płatnych praktyk, pełnych wyzwań i ambitnych zadań.

Kogo szukamy?

Poszukujemy studentów i absolwentów studiów oraz specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości, informatyki, zarządzania, ekonomii oraz języków obcych. Ponadto, w Business Center of Excellence cenimy motywację i chęć rozwoju, umiejętność pracy zespołowej oraz otwartość.

Nasze wartości

  • Przywództwo – naszą ideą jest tworzenie możliwości każdego dnia. Duch przedsiębiorczości doprowadził nas na szczyt przemysłu stalowego, a teraz chcemy wykroczyć poza to, czego świat oczekuje od stali.
  • Zrównoważony rozwój – nasze zaangażowanie na rzecz otaczającego nas świata to inwestowanie w ludzi, których zatrudniamy, wspieranie społeczności i lokalnego otoczenia oraz  świadome podejmowanie działań na rzecz środowiska.
  • Jakość­ – dbanie o jakość naszych usług i dostarczanie doskonałych rozwiązań dla naszych klientów zawdzięczamy zatrudnianiu najlepszych specjalistów, ponieważ to ludzie są wartością nadrzędną.

Naszym celem jest, aby jako organizacja stać się najlepszym dostawcą usług dla naszych klientów.

Jeżeli są Ci bliskie nasze wartości i myślisz, że mógłbyś dołączyć do grona naszych pracowników, zapraszamy do aplikowania!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ArcelorMittal Business Center of Excellence
ul. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza