Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ArcelorMittal Business Center of Excellence

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

 

Dołącz do ArcelorMittal Business Center of Excellence i rozwijaj swoją karierę w międzynarodowym środowisku

bcoe.arcelormittal.com

KIM JESTEŚMY?

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland (BCOE) to centrum usług wspólnych dla Grupy ArcelorMittal – lidera w branży hutniczej i wydobywczej na skalę światową. W BCOE zapewniamy naszej organizacji profesjonalne wsparcie w obszarze księgowości, IT, wsparcia zakupów, logistyki dla procesów zaopatrzenia, kadr i płac, oraz organizacji i zarządzaniem podróżami służbowymi.

Nasz zespół tworzy 670 kreatywnych, pełnych pasji specjalistów obsługujących każdego dnia blisko 300 spółek z ośmiu krajów Europy – rozpoczynamy także współpracę ze spółkami zlokalizowanymi w USA i Liberii. Świadczymy usługi w 10 językach obcych. Posiadamy oddziały w Dąbrowie Górniczej i Krakowie. Wspólnie staramy się stawić czoła wyzwaniom nieustannie zmieniającego się świata i dostarczać klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie. Dlatego, chcąc usprawnić procesy, wyspecjalizowany zespół RPA dokonuje ich automatyzacji, a utworzone i odpowiednio skonfigurowane boty przejmują od pracowników zadania o charakterze rutynowym, tym samym gospodarując czas na całkiem nowe wyzwania.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Oczekiwania przyszłego pracownika mogą dotyczyć konkurencyjnego wynagrodzenia, bezpieczeństwa zatrudnienia,
i satysfakcji z pracy. Czy jest jeszcze coś, o czym warto wspomnieć? Oczywiście! ArcelorMittal BCOE oferuje znacznie więcej. Jesteśmy firmą skupioną na wynikach, ceniącą ludzi oraz ich pasje. Dbamy o integrację w miejscu pracy, którego różnorodny charakter podkreślają wielokulturowe zespoły, na wsparcie których można liczyć w każdej sytuacji. Z kolei eksperci dzielą się wiedzą gromadzoną przez lata doświadczeń.

Zaangażowanie to kolejna istotna składowa ArcelorMittal BCOE. Codzienność wymaga od nas zmierzania się z nowymi wyzwaniami i robimy wszystko, by wykonywać zadania jak najlepiej, nierzadko wychodząc z inicjatywą. To samo dotyczy Twojej ścieżki kariery. Nie oczekuj gotowych rozwiązań. To Ty odpowiadasz za swój rozwój – my jesteśmy tutaj po to, by Cię wspierać, oferujemy wachlarz możliwości, jednak do Ciebie należy decyzja, którą ścieżkę obierzesz, w kraju, a może poza jego granicami. Będziemy Ci towarzyszyć nieprzerwanie.

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom – specjalistycznym, językowym, a także z zakresu rozwoju osobistego. Dla studentów przygotowaliśmy program płatnych staży, podczas którego umożliwiamy sprawdzenie się w przyszłym zawodzie oraz przyjrzenie się pracy w centrum usług wspólnych od strony praktycznej.

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy studentów i absolwentów uczelni wyższych oraz specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości, informatyki, szeroko rozumianego procesu naliczania wynagrodzeń, zarządzania, ekonomii, logistyki, oraz handlu zagranicznego. Z uwagi na charakter wykonywanej przez nas pracy, najbardziej zależy nam na kandydatach mówiących w językach obcych: francuski, niemiecki, hiszpański oraz holenderski. Ponieważ należymy do międzynarodowej Grupy ArcelorMittal, ważnym jest, by kandydat znał język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Ponadto, w naszej firmie cenimy motywację, umiejętność pracy zespołowej oraz otwartość. Jeśli cechuje Cię zaangażowanie, dociekliwość i chęć rozwoju, prześlij nam swoją aplikację. Szukamy osób, które odważnie wprowadzają zmiany i tworzą ciekawe rozwiązania, oraz z zaangażowaniem i otwartością podchodzą do wykonywania pracy.

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

Proces rekrutacyjny w ArcelorMittal BCOE ma na celu wyłonienie najlepszych pracowników oraz praktykantów. Składa się z trzech etapów: przesłanie aplikacji, selekcja kandydatów oraz rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem oraz liderem zespołu, będącą doskonałą okazją, aby poznać wzajemne oczekiwania i dopasować kandydata do określonej roli w organizacji. Ciągły rozwój i liczne projekty pozwalają ArcelorMittal Business Center of Excellence na przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych przez cały rok!

REKRUTUJEMY DO DZIAŁÓW:

 • Księgowość i finanse,
 • Kadry i płace,
 • Zakupy i logistyka,
 • IT,
 • Trade Finance,
 • Zarządzanie podróżami służbowymi.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

Dajesz od siebie:

 • entuzjazm i wytrwałość, dążenie do doskonałości i umiejętność pracy w miejscu, w którym każdy dzień przynosi coś nowego;
 • inicjatywę, przedsiębiorczość i gotowość do przejęcia odpowiedzialności za swój rozwój;
 • dążenie do osiągania najlepszych wyników i orientację na sukces całego zespołu.

Zyskasz:

 • satysfakcję oraz korzyści z pracy u lidera branży, który daje poczucie stabilnej przyszłości oraz unikalne możliwości rozwoju i wprowadzania innowacji;
 • większą samodzielność w codziennej pracy i większą kontrolę nad swoją przyszłością;
 • uznanie za wyniki, wsparcie kierownictwa i współpracowników.

 

Oferty pracy

...
12.04.2024
...
ArcelorMittal Business Center of Excellence
ArcelorMittal Business Center of Excellence
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Podatki, Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski
...
12.04.2024
...
ArcelorMittal Business Center of Excellence
ArcelorMittal Business Center of Excellence
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Podatki, Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski
...
12.04.2024
...
ArcelorMittal Business Center of Excellence
ArcelorMittal Business Center of Excellence
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Zakupy, Logistyka
angielski, niemiecki

Kontakt

ArcelorMittal Business Center of Excellence
ul. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza