Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ArcelorMittal Business Center of Excellence

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Dołącz do ArcelorMittal Business Center of Excellence i rozwijaj swoją karierę w międzynarodowym środowisku

KIM JESTEŚMY?

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland (BCOE) to centrum usług wspólnych dla Grupy ArcelorMittal – światowego lidera w branży hutniczej i wydobywczej. W BCOE zapewniamy naszej organizacji profesjonalne wsparcie w obszarze księgowości, IT, wsparcia zakupów, logistyki dla procesów zaopatrzenia, kadr i płac oraz organizacji i zarządzaniem podróżami służbowymi. 

Nasz zespół tworzy ponad 600 kreatywnych i pełnych pasji specjalistów, którzy na co dzień obsługują blisko 300 spółek z ośmiu krajów Europy, świadcząc usługi w 10 językach obcych. Posiadamy oddziały w Dąbrowie Górniczej i Krakowie. Wspólnie staramy się stawić czoła wyzwaniom nieustannie zmieniającego się świata i dostarczać klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie. 

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Na pewno oczekujesz konkurencyjnego wynagrodzenia, bezpieczeństwa zatrudnienia i oczywiście satysfakcji z pracy. Pytanie, czego jeszcze? W ArcelorMittal BCOE możemy zaoferować o wiele więcej. Jesteśmy firmą zorientowaną na wyniki, dla której niezwykle ważne są pasja, ludzie i postęp. Zależy nam na różnorodności i integracji w miejscu pracy, a naszą mocną stroną są wielokulturowe zespoły. Należąc do jednego z takich zespołów, wiesz, że wokół siebie masz ludzi, na których pomoc możesz liczyć. Korzystasz też z możliwości pracy u boku doświadczonych ekspertów, którzy służą Ci radą i wsparciem. W ArcelorMittal BCOE w pracę angażujemy się wszyscy. Codziennie mierzymy się z nowymi wyzwaniami, wychodzimy z inicjatywą i robimy wszystko, by wykonywać swoje zadania jak najlepiej. To samo dotyczy Twojej ścieżki kariery. Nie oczekuj gotowych rozwiązań. To Ty odpowiadasz za swój rozwój – a my oczywiście go wspieramy. To Ty wybierasz spośród różnych możliwości, które oferujemy. Kładziemy duży nacisk na wsparcie i rozwijanie pracowników, którzy mają ambicje oraz potencjał do rozwoju. W ArcelorMittal BCOE swoją karierę możesz rozwijać w kraju lub w dowolnym miejscu na świecie, jeżeli tylko tego chcesz. Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom – specjalistycznym, językowym oraz z zakresu rozwoju osobistego. Dla studentów przygotowaliśmy program płatnych staży, podczas którego umożliwiamy sprawdzenie się w przyszłym zawodzie oraz poznanie jak wygląda praca w centrum usług wspólnych od strony praktycznej. 

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy studentów i absolwentów studiów oraz specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości, informatyki, zarządzania, ekonomii, logistyki oraz handlu zagranicznego. Ze względu na charakter wykonywanej przez nas pracy, najbardziej zależy nam na kandydatach mówiących w językach obcych: francuski, niemiecki, hiszpański oraz holenderski. Ze względu na to, że należymy do międzynarodowej Grupy ArcelorMittal, ważne jest także, byś znał język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Ponadto, w naszej firmie cenimy motywację, umiejętność pracy zespołowej oraz otwartość. Jeśli cechuje Cię zaangażowanie, dociekliwość i chęć rozwoju, prześlij nam swoją aplikację. Szukamy osób, które odważnie wprowadzają zmiany i tworzą ciekawe rozwiązania oraz z zaangażowaniem i otwartością podchodzą do wykonywania pracy. 

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

Proces rekrutacyjny w ArcelorMittal BCOE ma na celu wyłonienie najlepszych pracowników oraz praktykantów. Składa się z trzech etapów: przesłanie aplikacji, selekcja kandydatów oraz rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem oraz liderem zespołu, która jest doskonałą okazją, aby poznać wzajemne oczekiwania oraz zweryfikować dopasowanie do konkretnej roli w organizacji. Ze względu na ciągły rozwój i liczne projekty rekrutacja w ArcelorMittal Business Center of Excellence trwa przez cały rok! 

REKRUTUJEMY DO DZIAŁÓW: 

 • Księgowość i Finanse, 
 • Kadry i płace, 
 • Zakupy i logistyka, 
 • IT, 
 • Trade Finance, 
 • Zarządzanie podróżami służbowymi. 

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI: 

Dajesz od siebie: 

 • entuzjazm i wytrwałość, dążenie do doskonałości i umiejętność pracy w miejscu, w którym każdy dzień przynosi coś nowego; 
 • inicjatywę, przedsiębiorczość i gotowość do przejęcia odpowiedzialności za swój rozwój; 
 • dążenie do osiągania najlepszych wyników i orientację na sukces całego zespołu. 

Zyskasz: 

 • satysfakcję oraz korzyści z pracy u lidera branży, który daje poczucie stabilnej przyszłości oraz unikalne możliwości rozwoju i wprowadzania innowacji; 
 • większą samodzielność w codziennej pracy i większą kontrolę nad swoją przyszłością; 
 • uznanie za wyniki, wsparcie kierownictwa i współpracowników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: bcoe.arcelormittal.com

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ArcelorMittal Business Center of Excellence
ul. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza