Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
AstraZeneca Pharma Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

„Together, we can be confident that, by leading in science, we will transform the lives of patients around the world.” – Pascal Soriot, CEO w AstraZeneca

KIM JESTEŚMY

AstraZeneca to jedna z największych na świecie firm biofarmaceutycznych. Z myślą o pacjentach opracowujemy i wytwarzamy nowoczesne leki pomagające zwalczać choroby, które stanowią największe wyzwania współczesnej medycyny. Na polskim rynku jesteśmy obecni już od ponad 30 lat. Kluczowe znaczenie ma dla nas działalność badawczo-rozwojowa, ponieważ badania kliniczne są istotnym filarem innowacyjności AstraZeneca.

Jednym z najważniejszych działów w naszym polskim oddziale AstraZeneca jest dział finansów składający się z 3 filarów:

 • Clinical & Collaboration Finance (CF) to połączenie R&D z finansami, który wspiera globalne zespoły przy badaniach klinicznych;
 • Global Finance Services (GFS) to dział, który uczestniczy w całym cyklu życia produktu poprzez finansowe wsparcie działów R&D, produkcji oraz dystrybucji;
 • Embedded Finance (EF) dostarcza specjalistyczną wiedzę dla lokalnego oddziału firmy, która zapewnia, że wymogi sprawozdawcze i podatkowe są zgodne ze standardami rachunkowości.

KOGO SZUKAMY

W dziale finansów każdy pracownik ma możliwość rozwoju. Stawiamy na kulturę organizacyjną opartą na różnorodności, która daje równość szans oraz wspiera budowanie zintegrowanego zespołu. Praca w AstraZeneca to praca w zrównoważonym środowisku, gdzie twój głos jest zawsze słyszany.

Do naszego działu finansów szukamy kandydatów na różnych etapach kariery zawodowej, zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w finansach, jak i bardziej doświadczonych pracowników, którzy:

 • mają wykształcenie ekonomiczne lub finansowe,
 • posiadają umiejętności analitycznego myślenia,
 • są zmotywowani i chętnie angażują się w pracę zespołową,
 • charakteryzują się otwartym umysłem i pozytywnym podejściem do nowych wyzwań,
 • znają dobrze język angielski w mowie i piśmie.

ETAPY REKRUTACJI

 • aplikacja,
 • wstępna rozmowa telefoniczna lub zaproszenie do nagrania krótkiego video z odpowiedziami na nasze pytania,
 • zdalna rozmowa kwalifikacyjna,
 • oferta i zatrudnienie.

Dodatkowo, organizujemy programy stażowe dla studentów i absolwentów, podczas których mogą wykorzystać w praktyce swoją wiedzę i zyskać nowe umiejętności.

Dla studentów zainteresowanych karierą w branży biofarmaceutycznej uruchomiliśmy również program #AZAmbassadors, którego celem jest wsparcie AstraZeneca w działaniach promocyjnych w środowiskach studenckich, na uczelniach oraz w mediach społecznościowych.

JAKIE BENEFITY OFERUJEMY?

Karta sportowa, karta lunchowa, prywatna opieka medyczna, premia roczna, ubezpieczenie na życie, praca hybrydowa, Pracownicze Plany Emerytalne, dofinansowanie do wakacji, dodatkowy urlop i wiele innych.

MEDIA:

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

AstraZeneca Pharma Poland
Postępu 14
02-676 Warszawa
Lubicz 23a
31-503 Kraków