Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
AstraZeneca Pharma Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

„Together, we can be confident that, by leading in science, we will transform the lives of patients around the world.”  – Pascal Soriot, CEO w AstraZeneca 

www.astrazeneca.pl/

Jesteśmy jedną z największych firm biofarmaceutycznych na świecie, obecną od ponad 30 lat na polskim rynku. Kluczowe znaczenie ma dla nas działalność R&D. 

Dział Finansów jest ważnym departamentem w AstraZeneca, w którym każdy pracownik ma możliwość rozwoju. Stawiamy na kulturę organizacyjną opartą na różnorodności, która daje równość szans oraz wspiera budowanie zintegrowanego zespołu. Praca w AstraZeneca to praca w zrównoważonym środowisku, gdzie Twój głos jest zawsze słyszalny. 

KOGO SZUKAMY: 

 • Doświadczonych ekspertów, absolwentów oraz studentów kierunków ekonomicznych i finansowych 
 • Osób znających dobrze język angielski w mowie i piśmie 
 • Przedsiębiorczych kandydatów, posiadających umiejętności analitycznego myślenia 
 • Osób zmotywowanych, które chętnie angażują się w pracę zespołową 

DO JAKICH ZESPOŁÓW REKRUTUJEMY W DZIALE FINANSÓW? 

 • Clinical & Collaboration Finance to połączenie R&D z finansami, który wspiera globalne zespoły przy badaniach klinicznych. 
 • Global Finance Services to dział, który uczestniczy w całym cyklu życia produktu poprzez finansowe wsparcie działów R&D, produkcji oraz dystrybucji. 
 • Embedded Finance dostarcza specjalistyczną wiedzę dla lokalnego oddziału firmy, która zapewnia, że wymogi sprawozdawcze i podatkowe są zgodne ze standardami rachunkowości. 
 • Dodatkowo, organizujemy programy stażowe dla studentów i absolwentów, podczas których mogą wykorzystać w praktyce swoją wiedzę i zyskać nowe umiejętności. 

ETAPY REKRUTACJI: 

 1. Aplikacja 
 2. Wstępna rozmowa telefoniczna lub zaproszenie do nagrania krótkiego video z odpowiedziami na nasze pytania 
 3. Zdalna rozmowa kwalifikacyjna 
 4. Oferta i zatrudnienie 

JAKIE BENEFITY OFERUJEMY? 

Karta sportowa, karta lunchowa, prywatna opieka medyczna, roczny bonus, ubezpieczenie na życie, praca hybrydowa, Pracownicze Plany Emerytalne, dofinansowanie do wakacji, dodatkowy urlop. 

MEDIA:

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

AstraZeneca Pharma Poland
Postępu 14
02-676 Warszawa
Lubicz 23a
31-503 Kraków