Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Pracujemy w branży beauty i codziennie zmieniamy ją na lepsze. Avon to miejsce, gdzie piękno i biznes spotykają się ze sobą. Zabieramy głos w kwestiach, które mają znaczenie dla naszych społeczności, wspieramy organizacje działające na rzecz kobiet, a siłę, która tkwi w pięknie, wykorzystujemy do tego, by czynić dobro.

Jesteśmy świadomi roli, którą mamy do odegrania w obliczu globalnych zmian klimatycznych. Robimy wszystko, żeby wprowadzić zmiany i uczynić nasze działanie bardziej ekologicznym. Zmniejszamy nasz wpływ na klimat i tworzymy produkty w sposób zrównoważony, tak by świat, jaki po sobie zostawimy, był lepszy od tego, który zastaliśmy. Nie chcemy być po prostu najlepszą firmą kosmetyczną na świecie. Chcemy być najlepszą firmą kosmetyczną dla świata.

Wyjątkowo dbamy o komunikację z naszymi przyszłymi pracownikami. Możesz spodziewać się ciepłego przyjęcia oraz planu wdrożenia jeszcze przed Twoim pierwszym dniem pracy. Pierwsze chwile w firmie spędzisz, biorąc udział w naszym ogólnofirmowym programie onboardingowym, podczas którego poznasz m.in. naszą organizację, specyfikę pracy wielu działów oraz nasze produkty. O Twoje wdrożenie stanowiskowe zadba manager oraz buddy, który od pierwszych chwil będzie służył Ci pomocą i radą.

Będziesz miał możliwość rozwijania swoich umiejętności razem z zespołami pełnymi utalentowanych ludzi, wykonujących swoje zadania z pasją i zaangażowaniem. Będziesz wykonywał pracę, która ma znaczenie, którą docenimy i która w realny sposób będzie miała wpływ na budowanie Twojej ścieżki kariery.
Aspiracje i plany naszych pracowników są dla nas bardzo ważne, dlatego będziemy wspierać Cię w ich realizacji. U nas możesz swobodnie wyrażać swoje zdanie, przedstawiać swoje pomysły, brać za nie odpowiedzialność i wcielać je w życie.

Zostaniesz częścią firmy, która od 135 lat w innowacyjny sposób podchodzi do piękna i konsekwentnie wprowadza na rynek przełomowe, nagradzane produkty dostępne dla wszystkich.
W Avon doceniamy indywidualność i wiemy, że piękno jest w Tobie.

 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.
Słowicza 32
02-170 Warszawa