Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
AXA XL

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

POZNAJ NAS

AXA XL jest częścią grupy AXA, wiodącą globalną firmą ubezpieczeniową i reasekuracyjną z silną obecnością w Ameryce Północnej, Europie, na rynku Lloydsa oraz Azji i Pacyfiku. Jesteśmy liderem w zakresie ubezpieczeń własnościowych i od nieszczęśliwych wypadków (Property&Casualty)

Firmom średniej wielkości, dużym międzynarodowym korporacjom, czy osobom indywidualnym zapewniamy nie tylko ubezpieczenia – my wytyczamy nowe drogi rozwoju.

W jaki sposób? Łączymy silną i efektywną platformę kapitałową z wiedzą opartą na danych, wiodące technologie oraz najlepsze talenty, dzięki którym świadczymy najwyższej jakości usługi dla wszystkich linii biznesowych: nieruchomości, wypadków, profesjonalnych, finansowych i specjalistycznych.

Co dokładnie robimy? Z innowatorskim i elastycznym podejściem do rozwiązań z zakresu ryzyka, współpracujemy z tymi, którzy napędzają zmiany na lepsze.

Ubezpieczamy wieżowce na Manhattanie, lotniska i linie lotnicze, satelity, kolekcje dzieł sztuki i biżuterii, trasy koncertowe gwiazd, plany filmowe czy zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt. Ubezpieczamy też inne firmy ubezpieczeniowe.

W naszym Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu nasi pracownicy na codzień wspierają ubezpieczenia w skali globalnej. Tworzymy analizy danych ubezpieczeniowych oraz dokumentów. Przygotowujemy raporty i analizy oraz modele ryzyka. Tworzymy polisy ubezpieczeniowe. Analizujemy zgłoszone szkody.

PROCES REKRUTACYJNY

ETAP 1

Selekcja zgłoszeń

Po zaaplikowaniu na naszej stronie https://axaxl.com/about/careers, Twoja aplikacja trafi do naszych rekruterów, którzy przeanalizują ją pod kątem kryteriów danego stanowiska i skontaktują się z wybranymi kandydatami.

ETAP 2

Rozmowa z dzialem HR

Na tym etapie odbędziesz 30 min rozmowę telefoniczną z naszym rekruterem, który zapyta Cię o Twoje doświadczenie, umiejętności oraz sprawdzi znajomośc języka angielskiego.

ETAP 3

Spotkanie z managerem

Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z rekruterem zostaniesz zaproszony do naszego biura na spotkanie z potencjalnym przełożonym.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

AXA XL
Kazimierza Wielkiego 3
50-077 Wrocław