Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
AXA XL

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

POZNAJ NAS

AXA XL jest częścią grupy AXA, wiodącą globalną firmą ubezpieczeniową i reasekuracyjną z silną obecnością w Ameryce Północnej, Europie, na rynku Lloydsa oraz Azji i Pacyfiku. Jesteśmy liderem w zakresie ubezpieczeń własnościowych i od nieszczęśliwych wypadków (Property&Casualty)

Firmom średniej wielkości, dużym międzynarodowym korporacjom, czy osobom indywidualnym zapewniamy nie tylko ubezpieczenia – my wytyczamy nowe drogi rozwoju.

W jaki sposób? Łączymy silną i efektywną platformę kapitałową z wiedzą opartą na danych, wiodące technologie oraz najlepsze talenty, dzięki którym świadczymy najwyższej jakości usługi dla wszystkich linii biznesowych: nieruchomości, wypadków, profesjonalnych, finansowych i specjalistycznych.

Co dokładnie robimy? Z innowatorskim i elastycznym podejściem do rozwiązań z zakresu ryzyka, współpracujemy z tymi, którzy napędzają zmiany na lepsze.

Ubezpieczamy wieżowce na Manhattanie, lotniska i linie lotnicze, satelity, kolekcje dzieł sztuki i biżuterii, trasy koncertowe gwiazd, plany filmowe czy zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt. Ubezpieczamy też inne firmy ubezpieczeniowe.

W naszym Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu nasi pracownicy na codzień wspierają ubezpieczenia w skali globalnej. Tworzymy analizy danych ubezpieczeniowych oraz dokumentów. Przygotowujemy raporty i analizy oraz modele ryzyka. Tworzymy polisy ubezpieczeniowe. Analizujemy zgłoszone szkody.

 

PROCES REKRUTACYJNY

ETAP 1

Selekcja zgłoszeń

Po zaaplikowaniu na naszej stronie https://axaxl.com/about/careers, Twoja aplikacja trafi do naszych rekruterów, którzy przeanalizują ją pod kątem kryteriów danego stanowiska i skontaktują się z wybranymi kandydatami.

ETAP 2

Rozmowa z dzialem HR

Na tym etapie odbędziesz 30 min rozmowę telefoniczną z naszym rekruterem, który zapyta Cię o Twoje doświadczenie, umiejętności oraz sprawdzi znajomośc języka angielskiego.

ETAP 3

Spotkanie z managerem

Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z rekruterem zostaniesz zaproszony do naszego biura na spotkanie z potencjalnym przełożonym.

 

BENEFITY

 • ELASTYCZNE GODZINY PRACY
  Wiemy jak ważne są dla Ciebie elastyczne godziny pracy, stąd też dajemy możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00 rano i pracy przez 8 h (45 min przerwa obiadowa wliczona jest do czasu pracy).
 • PRACA ZDALNA
  Nasi pracownicy mają możliwość pracy z domu.
 • UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE W LUXMED
  By mieć pewność że nasi pracownicy mają najlepszą opiekę zdrowotną zapewniamy im najlepszy pakiet medyczny wraz z pakietem dentystycznym.
 • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
  W razie nieprzewidzianych sytuacji masz zagwarantowane wsparcie firmy Pramerica.
 • KARTA MULTISPORT
  Jeśli lubisz aktywny styl życia i chcesz być zawsze w formie to idealny benefit dla Ciebie.
 • CODZIENNIE ŚWIEŻE OWOCE
  Codziennie  rano w naszej kuchni znajdziesz świeże owoce.
 • LOKALIZACJA
  Biuro AXA XL zlokalizowane jest w samym sercu Wrocławia, w nowoczesnym budynku Pegaz.
 • BIURO
  Aby nasza praca była jeszcze przyjemniejsza dysponujemy nowoczesną przestrzenią biurową. Biuro było projektowane z udziałem naszych pracowników więc udało nam się stworzyć idealne miejsce do pracy z licznymi miejscami na mniej formalne spotkania oraz strefą odpoczynku. Nasze wysiłki zostały docenione przez CBRE Office Superstar i w 2017 nasze biuro zdobyło tytuł Best Office w kategorii BPO/SSC.
 • KARTA KINOWA
  Wśród naszych benefitów znajdą coś dla siebie prawdziwi kinomani.
 • PRACA W JĘZYKU OBCYM
  U nas codziennie możesz wykorzystywać swoje umiejętności językowe. Praca w międzynarodowym środowisku daje nam możliwość posługiwania się językiem Angielskim codziennie. Dodatkowo mamy zespoły które pracują w języku Niemiecki, Francuskim, Holenderskim, Włoskim, Hiszpańskim czy Norweskim. Nasi pracownicy mogą również korzystać z kursów językowych.
 • DZIEŃ WOLONTARIATU
  W ramach Global Giving Day możesz zaangażować się w jedną z licznych akcji charytatywnych.
 • WYKŁADY MOTYWACYJNE
  Jeśli szukasz inspiracji możesz wybrać się na jeden z licznych wykładów prowadzonych przez zaproszonych gości miedzy innymi Adama Bieleckiego czy dr Aleksandrę Przegalińską.
 • KARTA LUNCHOWA
  Co miesiąc otrzymasz dofinansowanie do lunchu.
 • DZIEŃ WOLNY NA URODZINY
  Każdemu pracownikowi w ramach prezentu urodzinowego zapewniamy wolny dzień.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

AXA XL
Kazimierza Wielkiego 3
50-077 Wrocław