Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
AXA XL

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

POZNAJ NAS

AXA XL jest częścią grupy AXA, wiodącą globalną firmą ubezpieczeniową i reasekuracyjną z silną obecnością w Ameryce Północnej, Europie, na rynku Lloydsa oraz Azji i Pacyfiku. Jesteśmy liderem w zakresie ubezpieczeń własnościowych i od nieszczęśliwych wypadków (Property&Casualty)

Firmom średniej wielkości, dużym międzynarodowym korporacjom, czy osobom indywidualnym zapewniamy nie tylko ubezpieczenia – my wytyczamy nowe drogi rozwoju.

W jaki sposób? Łączymy silną i efektywną platformę kapitałową z wiedzą opartą na danych, wiodące technologie oraz najlepsze talenty, dzięki którym świadczymy najwyższej jakości usługi dla wszystkich linii biznesowych: nieruchomości, wypadków, profesjonalnych, finansowych i specjalistycznych.

Co dokładnie robimy? Z innowatorskim i elastycznym podejściem do rozwiązań z zakresu ryzyka, współpracujemy z tymi, którzy napędzają zmiany na lepsze.

Ubezpieczamy wieżowce na Manhattanie, lotniska i linie lotnicze, satelity, kolekcje dzieł sztuki i biżuterii, trasy koncertowe gwiazd, plany filmowe czy zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt. Ubezpieczamy też inne firmy ubezpieczeniowe.

W naszym Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu nasi pracownicy na codzień wspierają ubezpieczenia w skali globalnej. Tworzymy analizy danych ubezpieczeniowych oraz dokumentów. Przygotowujemy raporty i analizy oraz modele ryzyka. Tworzymy polisy ubezpieczeniowe. Analizujemy zgłoszone szkody.

 

PROCES REKRUTACYJNY

ETAP 1

Selekcja zgłoszeń

Po zaaplikowaniu na naszej stronie https://axaxl.com/about/careers, Twoja aplikacja trafi do naszych rekruterów, którzy przeanalizują ją pod kątem kryteriów danego stanowiska i skontaktują się z wybranymi kandydatami.

ETAP 2

Rozmowa z dzialem HR

Na tym etapie odbędziesz 30 min rozmowę telefoniczną z naszym rekruterem, który zapyta Cię o Twoje doświadczenie, umiejętności oraz sprawdzi znajomośc języka angielskiego.

ETAP 3

Spotkanie z managerem

Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z rekruterem zostaniesz zaproszony do naszego biura na spotkanie z potencjalnym przełożonym.

 

BENEFITY

 • ELASTYCZNE GODZINY PRACY
  Wiemy jak ważne są dla Ciebie elastyczne godziny pracy, stąd też dajemy możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00 rano i pracy przez 8 h (45 min przerwa obiadowa wliczona jest do czasu pracy).
 • PRACA ZDALNA
  Nasi pracownicy mają możliwość pracy z domu.
 • UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE W LUXMED
  By mieć pewność że nasi pracownicy mają najlepszą opiekę zdrowotną zapewniamy im najlepszy pakiet medyczny wraz z pakietem dentystycznym.
 • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
  W razie nieprzewidzianych sytuacji masz zagwarantowane wsparcie firmy Pramerica.
 • KARTA MULTISPORT
  Jeśli lubisz aktywny styl życia i chcesz być zawsze w formie to idealny benefit dla Ciebie.
 • CODZIENNIE ŚWIEŻE OWOCE
  Codziennie  rano w naszej kuchni znajdziesz świeże owoce.
 • LOKALIZACJA
  Biuro AXA XL zlokalizowane jest w samym sercu Wrocławia, w nowoczesnym budynku Pegaz.
 • BIURO
  Aby nasza praca była jeszcze przyjemniejsza dysponujemy nowoczesną przestrzenią biurową. Biuro było projektowane z udziałem naszych pracowników więc udało nam się stworzyć idealne miejsce do pracy z licznymi miejscami na mniej formalne spotkania oraz strefą odpoczynku. Nasze wysiłki zostały docenione przez CBRE Office Superstar i w 2017 nasze biuro zdobyło tytuł Best Office w kategorii BPO/SSC.
 • KARTA KINOWA
  Wśród naszych benefitów znajdą coś dla siebie prawdziwi kinomani.
 • PRACA W JĘZYKU OBCYM
  U nas codziennie możesz wykorzystywać swoje umiejętności językowe. Praca w międzynarodowym środowisku daje nam możliwość posługiwania się językiem Angielskim codziennie. Dodatkowo mamy zespoły które pracują w języku Niemiecki, Francuskim, Holenderskim, Włoskim, Hiszpańskim czy Norweskim. Nasi pracownicy mogą również korzystać z kursów językowych.
 • DZIEŃ WOLONTARIATU
  W ramach Global Giving Day możesz zaangażować się w jedną z licznych akcji charytatywnych.
 • WYKŁADY MOTYWACYJNE
  Jeśli szukasz inspiracji możesz wybrać się na jeden z licznych wykładów prowadzonych przez zaproszonych gości miedzy innymi Adama Bieleckiego czy dr Aleksandrę Przegalińską.
 • KARTA LUNCHOWA
  Co miesiąc otrzymasz dofinansowanie do lunchu.
 • DZIEŃ WOLNY NA URODZINY
  Każdemu pracownikowi w ramach prezentu urodzinowego zapewniamy wolny dzień.

Oferty pracy

...
25.01.2023
...
AXA XL
AXA XL
Wrocław, dolnośląskie
Ubezpieczenia, Analiza, Administracja
angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, norweski, szwedzki, holenderski

Kontakt

AXA XL
Kazimierza Wielkiego 3
50-077 Wrocław