Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Bayer Service Center Gdansk

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Health for all, hunger for none - to ambitna wizja, do której dążymy w Bayer. W Service Center Gdańsk (SCG) każdego dnia wspieramy ten cel dostarczając szerokie spektrum usług biznesowych klientom, kontrahentom i pracownikom. Robimy to z pasją, bo wiemy, że realizacja tej wizji zależy również od nas.

Od 2012 r. działamy w Polsce w ramach globalnej sieci centrów usług wspólnych, które są zlokalizowane w Brazylii, Hiszpanii, Indiach, Kostaryce, Niemczech i na Filipinach. Centrum w Gdańsku odpowiada za wparcie biznesu Bayera w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, krajach skandynawskich i na Bałkanach. Aby dobrze funkcjonować w tak międzynarodowym środowisku nasi pracownicy operują ponad 20 językami. Obsługują m.in. takie obszary jak rachunkowość, obsługa klienta, zakupy, HR, compliance, zarządzanie umowami czy projektowanie wizualne.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Bayer Service Center Gdansk
ul. Al. Grunwaldzka 472a
80-236 Gdańsk