Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
BD Shared Service Center

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

BD (Becton Dickinson) jest czołową firmą na światowym rynku technologii medycznych, która rozwija, wytwarza i sprzedaje wyroby medyczne, systemy aparatów i odczynniki. Spółka działa na rzecz poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. BD koncentruje się na doskonaleniu systemów podaży leków, zwiększaniu jakości i szybkości diagnozowania chorób zakaźnych i nowotworów oraz wspomaganiu badań, odkryć i produkcji nowych leków i szczepionek. Potencjał BD odgrywa zasadniczą rolę w zwalczaniu wielu najbardziej uporczywych chorób na świecie. Firma BD z siedzibą główną we Franklin Lakes, New Jersey, założona w 1897 r. zatrudnia około 30 000 osób w ponad 50 krajach na całym świecie. Spółka obsługuje placówki opieki zdrowotnej, badaczy z dziedziny life science, laboratoria kliniczne, przemysł farmaceutyczny i społeczeństwo.

Oddział BD Polska powstał w 1996 roku w Warszawie. Obecnie zatrudnia w Warszawie około 40 pracowników w działach sprzedażowych, marketingu, administracji, serwisu technicznego i obsługi klienta.

W lutym 2013 firma BD otworzyła we Wrocławiu Centrum Usług Wspólnych (Shared Service Center) z siedzibą w budynku Green Towers przy ulicy Śrubowej 1. Centrum zatrudnia obecnie około 100 pracowników i cały czas poszukuje nowych osób w obszarach takich jak HR, Procurement, Master Data, Project Management, eCommerce oraz IT.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

BD Shared Service Center
ul. Śrubowa 1
53-611 Wrocław