Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
BDO Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

BDO: jakość, rozwój, satysfakcja

Tak można określić pracę w międzynarodowej firmie doradczo-audytorskiej, obecnej na polskim rynku od ponad ćwierćwiecza.

W Polsce BDO rozpoczęło swoją działalność w 1991 roku, jako jedna z pierwszych na krajowym rynku firm audytorsko-doradczych.

Obecnie posiada swoje biura w: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie zatrudnia ponad 350 Ekspertów, w tym ponad 20 biegłych rewidentów, a także kilkunastu doradców podatkowych i radców prawnych.

Portfolio Klientów BDO tworzą przede wszystkim podmioty z „Listy 500” największych przedsiębiorstw polskiej gospodarki notowanych w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz instytucje finansowe.

W naszej praktyce zawsze staramy się dostosować do bieżących potrzeb Klientów, oferując im zróżnicowane, elastyczne modele współpracy, a także kompetentny, multidyscyplinarny Zespół Ekspertów i Konsultantów.

W relacjach z Klientami stawiamy na kompetencje, rzetelną wiedzę i praktyczne doświadczenie naszych pracowników oraz na nasze wartości, z których naczelną jest dbałość o jakość i profesjonalizm dostarczanej Klientowi usługi.

Świadczymy usługi audytorsko-doradcze m.in. w zakresie: audytu i rachunkowości, doradztwa podatkowego i prawnego, outsourcingu i doradztwa księgowo-kadrowego, doradztwa: finansowego, gospodarczego, inwestycyjnego i transakcyjnego, czy doradztwa IT.

Oferujemy również bogatą i profesjonalną ofertę szkoleniową i konferencyjną potwierdzoną licznymi publikacjami naszych Ekspertów i ugruntowaną ich doświadczeniem i wiedzą.

 

Ważne dane tylko z ostatnich kilku lat naszej aktywności to:

 • Na rynku polskim doradzaliśmy ponad 4.000 Klientów.
 • Nasi Klienci reprezentują wszystkie gałęzie przemysłu, handlu i usług.
 • Przeprowadziliśmy ponad 17.000 prac audytorskich i doradczych, w tym prawie 1.300 dla firm giełdowych.
 • Obsługiwaliśmy ponad 100 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 • Każdego roku szkolimy ponad 10.000 osób.
 • Braliśmy udział w fuzjach największych polskich przedsiębiorstw.

 

Nie boimy się wyzwań:

 • Założyciele BDO w Polsce – Prezesi Andre Helin i Kristof Zorde – współtworzyli rynek kapitałowy w Polsce.
 • Przeprowadzaliśmy pierwsze prywatyzacje krajowych przedsiębiorstw i wprowadzaliśmy je na giełdę.
 • Przygotowaliśmy pierwszy prospekt emisyjny w Polsce oraz pierwszy prospekt wg regulacji unijnych.
 • Uczestniczymy w Programach Operacyjnych finansowanych przez Fundusze Strukturalne EFS, EFRR oraz w projektach w ramach Funduszu Spójności.
 • Wykonywaliśmy ekspertyzy doradcze dla Rady Polityki Pieniężnej i Prezesa Narodowego Banku Polskiego m.in. w zakresie zasad rachunkowości.

Podobnie jak w innych krajach, również w Polsce, BDO specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw w zakresie usług audytorskich oraz doradztwa księgowego, podatkowego i finansowego. Prowadzimy liczne szkolenia w zakresie rachunkowości, podatków i finansów. Na co dzień obsługujemy czołowe zagraniczne i polskie przedsiębiorstwa, spółki giełdowe, instytucje finansowe, fundusze inwestycyjne. Wszystkim naszym Klientom oferujemy profesjonalizm, indywidualne podejście oraz długofalową współpracę nastawioną na rozwój i innowacyjność. Chcemy i dążymy do tego, aby nasi Klienci współpracując z Ekspertami BDO mogli rozwijać swoje przedsiębiorstwa.

 

O naszym innowacyjnym podejściu świadczą m.in.:

 • Przeprowadzenie pierwszych w Polsce prywatyzacji, w tym prywatyzacji KGHM.
 • Wprowadzenie na GPW pierwszych firm z sektora energetycznego i leasingowego.
 • Przygotowanie pierwszego w Polsce prospektu emisyjnego.
 • Udział w przygotowaniu pierwszego unijnego prospektu emisyjnego.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

BDO Polska
ul. Postępu 12
02-676 Warszawa