Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
BDO Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

BDO: jakość, rozwój, satysfakcja

Tak można określić pracę w międzynarodowej firmie doradczo-audytorskiej, obecnej na polskim rynku od ponad ćwierćwiecza.

W Polsce BDO rozpoczęło swoją działalność w 1991 roku, jako jedna z pierwszych na krajowym rynku firm audytorsko-doradczych.

Obecnie posiada swoje biura w: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie zatrudnia ponad 350 Ekspertów, w tym ponad 20 biegłych rewidentów, a także kilkunastu doradców podatkowych i radców prawnych.

Portfolio Klientów BDO tworzą przede wszystkim podmioty z „Listy 500” największych przedsiębiorstw polskiej gospodarki notowanych w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz instytucje finansowe.

W naszej praktyce zawsze staramy się dostosować do bieżących potrzeb Klientów, oferując im zróżnicowane, elastyczne modele współpracy, a także kompetentny, multidyscyplinarny Zespół Ekspertów i Konsultantów.

W relacjach z Klientami stawiamy na kompetencje, rzetelną wiedzę i praktyczne doświadczenie naszych pracowników oraz na nasze wartości, z których naczelną jest dbałość o jakość i profesjonalizm dostarczanej Klientowi usługi.

Świadczymy usługi audytorsko-doradcze m.in. w zakresie: audytu i rachunkowości, doradztwa podatkowego i prawnego, outsourcingu i doradztwa księgowo-kadrowego, doradztwa: finansowego, gospodarczego, inwestycyjnego i transakcyjnego, czy doradztwa IT.

Oferujemy również bogatą i profesjonalną ofertę szkoleniową i konferencyjną potwierdzoną licznymi publikacjami naszych Ekspertów i ugruntowaną ich doświadczeniem i wiedzą.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

BDO Polska
ul. Postępu 12
02-676 Warszawa