Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Benefit Systems

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

POZNAJ NAS

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Benefit Systems w Polsce i na świecie

 • Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce.
 • Nasze karty zapewniają dostęp do ponad 4 400 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju.
 • Z kart MultiSport korzysta obecnie ponad milion Użytkowników w Polsce i za granicą.
 • Spółka w ramach dbania o rozwój oferty oraz podnoszenie jakości usług na rynku fitness realizuje szereg działań wspierających Klientów, Partnerów i Użytkowników kart.
 • Benefit Systems posiada oddziały w Warszawie, Łomży, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Zielonej Górze, Poznaniu oraz Katowicach.
 • Program MultiSport jest rozwijany z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych.
 • Do grupy Klientów spółki Benefit Systems należy obecnie ponad 16 500 firm i instytucji.

A NA CO DZIEŃ...

 • Wspieramy ludzi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia.
 • Pomagamy pracownikom w osiąganiu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
 • Budujemy efektywne i kompleksowe programy motywujące (przede wszystkim wspierające aktywny styl życia), które oszczędzają wiele cennego czasu naszym Klientom.
 • Jako jedna z wiodących firm oferujących autorskie programy dla pracowników, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta.
 • Posiadamy rozbudowaną sieć sprawdzonych Partnerów w całej Polsce.

Odpowiedzialny Biznes

AKTYWIZUJEMY WSZYSTKIE POKOLENIA

Odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój znajdują się zarówno w naszym DNA, jak i w samym rdzeniu działalności biznesowej Benefit Systems. Naszym celem jest działanie na rzecz aktywnego stylu życia i rozwoju ludzi. Wierzymy, że większa aktywność to więcej energii, zdrowia, dobrego samopoczucia, a w rezultacie lepsze życie. Takim podejściem do życia staramy się „zarażać” zarówno młodych i aktywnych zawodowo ludzi, jak również dzieci i osoby starsze.

AKTYWNE SZKOŁY MULTISPORT

Pod koniec 2017 roku, we współpracy z Fundacją V4 Sport, uruchomiliśmy w województwie dolnośląskim projekt Aktywne Szkoły MultiSport poprzez który chcemy kreować szkolną rzeczywistość, tak by sprzyjała codziennej aktywności. Projekt ma na celu zmotywowanie dzieci do ruchu oraz zbudowanie świadomości wśród nauczycieli i rodziców na temat tego, jak ważna jest aktywność dzieci, szczególnie na tym etapie rozwoju. Dotychczas objął on swoim zasięgiem 35 szkół podstawowych z województwa dolnośląskiego i około 9 000 dzieci z klas 4-6.

MULTISPORT SENIOR

Wspieramy aktywność osób po 60 roku życia. Wiemy jak ważny dla zdrowia, kondycji fizycznej i psychicznej jest sport, dlatego naszym celem jest zwiększanie świadomości w zakresie zdrowego i aktywnego trybu życia najstarszych grup społecznych. Walczymy ze stereotypem, że sport jest tylko dla młodych - w ramach programu MultiSport Senior seniorzy w całej Polsce mogą skorzystać z różnorodnych aktywności dopasowanych do ich potrzeb.

B CORPORATION

2018 r. Benefit Systems jako pierwsza spółka publiczna w Europie Środkowo-Wschodniej otrzymała certyfikat B Corp. Do grona firm Benefit Corporation zalicza się organizacje, które w model swojej działalności wpisały zasady społecznej odpowiedzialności biznesu, angażują się w rozwiązywanie najważniejszych problemów społecznych, a podstawą ich funkcjonowania jest partnerski i etyczny model współpracy ze wszystkimi swoimi interesariuszami. Na całym świecie funkcjonuje blisko 2 700 przedsiębiorstw ze 150 branż, które spełniły warunki certyfikacji B Corp i otrzymały wyróżnienie nadane przez międzynarodową organizację pozarządową B Lab. Obecnie Benefit Systems (styczeń 2019 r.) jest jedyną firmą z polskim rodowodem, która otrzymała certyfikat B Corp.

JESTEŚMY AKTYWNI SPOŁECZNIE

Dobry MultiUczynek to program zaangażowania społecznego, w ramach którego Pracownicy Benefit Systems zgłaszają projekty filantropijno-wolontariackie na rzecz różnego rodzaju instytucji, placówek zdrowotnych i wychowawczych, fundacji, stowarzyszeń. Pomagamy głównie dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej, osobom z niepełnosprawnościami, seniorom, a także zwierzętom. Wspieramy również inicjatywy o charakterze ekologicznym. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 80 Dobrych MultiUczynków, w które zaangażowanych było ponad 200 Pracowników naszej firmy. Łączna kwota, jaką przekazaliśmy na ten cel wyniosła już ponad 1 mln złotych. W roku 2018 po raz pierwszy Dobry MultiUczynek uruchomiony został dla Użytkowników kart MultiSport, którzy zgłaszali swoje inicjatywy powiązane ze sportem i aktywnością fizyczną. Spośród blisko 100 otrzymanych projektów Benefit Systems sfinansuje 6, które wygrały w głosowaniu internautów.

Nagrody i wyróżnienia dla Benefit Systems

„BCorp” – w 2018 roku Benefit Systems (jako pierwsza spółka publiczna w Europie Środkowo-Wschodniej i jedyna obecnie firma z polskim rodowodem), dołącza do międzynarodowej społeczności B Corp, czyli firm określanych mianem „najlepszych dla świata”.

„Pracodawca Godny Zaufania 2019” – nagroda w kategorii Motywacja. Spółka została doceniona m.in. za szeroki pakiet programów motywacyjnych skierowanych do pracowników z zakresu sportu, opieki zdrowotnej, ubezpieczeń, dofinansowania do studiów podyplomowych, bezpłatnych kursów językowych oraz szkoleń zawodowych.

„Solidny Pracodawca 2018” – spółka doceniona jako rzetelny i rozwojowy pracodawca.

Giełdowa Spółka Roku 2018” – 3 miejsce w kategorii ,,Perspektywy rozwoju” oraz 7 miejsce w głównym rankingu giełdowych spółek roku 2017.

„Spółka roku z mWIG40” – wyróżnienie przez redakcję „Parkietu” dla najlepszych spółek oraz instytucji i osobowości rynku kapitałowego.

„Najlepszy Pracodawca 2017” - indywidualne plany rozwoju, opieka zdrowotna, wsparcie finansowe w edukacji i wolontariat pracowniczy – to tylko niektóre z czynników, dzięki którym Benefit Systems został uznany za jednego z Najlepszych Pracodawców 2017 w największym i najbardziej prestiżowym badaniu AON Hewitt.

Diamenty Forbes 2017” – Benefit Systems zajął 15 miejsce w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2017 dla najlepszych spółek z województwa mazowieckiego.

Program MultiSport w liczbach:

 • 16 500 firm i instytucji nam zaufało
 • 4 400 obiektów sportowo-rekreacyjnych z nami współpracuje
 • Ponad 1 000 000 Użytkowników w Polsce korzysta z Programu MultiSport
 • 650 - w tylu miastach w całej Polsce są dostępne nasze obiekty partnerskie

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Benefit Systems
Plac Europejski 2
00-844 Warszawa