Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
BiBBY Financial Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Bibby Financial Services jest częścią międzynarodowego holdingu Bibby Line Group Ltd. będącego kontynuacją rodzinnej firmy założonej w 1807 roku. Obecnie grupa zarządzana przez szóste pokolenie rodziny Bibby działa w różnych sektorach gospodarki. W ramach Bibby Financial Services od ponad 30 lat dostarczamy przedsiębiorcom różne rozwiązania finansowe, wspierające stabilne funkcjonowanie i rozwój. Wywodzimy się z Wielkiej Brytanii – kolebki faktoringu, gdzie Bibby Finacial Services jest obecnie największą niezależną firmą faktoringową. Bibby Financial Services posiada 46 biur w 15 krajach świata i obsługuje ponad 7 000 Klientów.

W Polsce spółka faktoringowa Bibby Financial Services działa od roku 2002. Oferujemy rozwiązania oparte na usłudze faktoringu – nowoczesnej i elastycznej formie finansowania bieżącej działalności firmy. Dzięki faktoringowi przedsiębiorcy mogą szybko i skutecznie pokonać bariery blokujące codzienne funkcjonowanie firmy i przyspieszyć jej rozwój.


Jesteśmy niezależni od banków

Mamy własne kryteria oceny zdolności kredytowej, co pozwala nam finansować także podmioty, które nie otrzymają finansowania w banku. W odróżnieniu od bankowych sposobów realizacji usługi faktoringu, każdemu Klientowi zapewniamy dedykowanego doradcę, który dzięki swoim kompetencjom jest w stanie indywidualnie podejmować większość decyzji związanych z bieżącą
obsługą.


Do każdego Klienta podchodzimy elastycznie i indywidualnie

Każdy klient, z którym rozpoczynamy współpracę to dla nas odrębna historia. Skupiamy się na sposobie, w jaki firma jest prowadzona, czego potrzebuje oraz na tym, kim są jej odbiorcy, a nie tylko na wynikach finansowych przedsiębiorstwa. Dzięki temu możemy udzielić finansowania również firmom, które mają ograniczony dostęp do finansowania.


Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem

Naszą siłą i kapitałem są ludzie. Rozwój naszych pracowników oraz komfort ich pracy to dla nas priorytet. Oprócz przyjaznej atmosfery i dogodnych warunków pracy, oferujemy naszym pracownikom bogaty wybór świadczeń socjalnych.

Jeśli stwierdzenie „Klient zawsze na pierwszym miejscu” oznacza dla Ciebie najwyższą jakość obsługi, otwartość na potrzeby Klientów, szybkość w działaniu i poszukiwanie rozwiązań; jeśli codzienna praca z liczbami wymagająca skrupulatności i dokładności oraz rozmowy telefoniczne są tym, co potrafisz robić i co sprawia Ci przyjemność – zapraszamy.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

BiBBY Financial Services
Aleje Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa