Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Biogen Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Firma Biogen jest wiodącą globalną firmą biotechnologiczną zajmującą się odkrywaniem, opracowywaniem i dostarczaniem innowacyjnych terapii dla osób z ciężkimi chorobami neurologicznymi i neurodegeneracyjnymi na całym świecie. W Polsce firma jest obecna od ponad 10 lat i od początku swojego istnienia nieustannie kładzie nacisk na rozwój terapii i poprawę jakości życia pacjentów. W roku 2018 firma utworzyła w Warszawie Globalne Centrum Usług Biznesowych - GBS, które z sukcesem zapewnia krytyczne serwisy i rozwiązania dla ponad 30 krajów m.in. w obszarze Finansów, HR i procesów komercyjnych.

Wraz z rozwojem kompetencji i działalności firmy w Polsce, znacząco zwiększyło się również zatrudnienie warszawskiego oddziału. W chwili obecnej za sukcesem firmy Biogen Poland stoi już ok. 250 utalentowanych pracowników, a samo centrum GBS zatrudnia ponad 130 osób.

Nasza misja jest jasna: jesteśmy pionierami w dziedzinie neuronauki.

Od czasów założenia Biogen w 1978 roku przez Charlesa Weissmanna, Heinza Schallera, Kennetha Murraya oraz noblistów - Waltera Gilberta i Phillipa Sharpa jesteśmy jedną z pierwszych globalnych firm biotechnologicznych, która prowadzi wiodące badania naukowe. Szczególnie w ostatniej dekadzie, firma za cel postawiła sobie walkę z wyniszczającymi chorobami neurologicznymi. Miliony ludzi na całym świecie żyją ze stwardnieniem rozsianym, chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona i stwardnieniem zanikowym bocznym (ALS). Wielu cierpi na choroby rzadkie, takie jak rdzeniowy zanik mięśni (SMA) czy postępujące porażenie nadjądrowe (PSP). Jesteśmy przekonani, że żadna inna dziedzina nie kryje tak wielu obietnic i tak ogromnych nadziei na przełomowe odkrycia, jak neuronauka.

Biogen zatrudnia jednych z najlepszych na świecie neurologów i ekspertów z dziedziny neuronauki. Nasza współpraca z lekarzami i wiodącymi naukowcami z całego świata stawia sobie za cel rozwój badań naukowych. Nasze skoncentrowanie się na neuronauce, olbrzymie doświadczenie naukowe i odwaga w podejmowaniu ryzyka czynią z nas liderów w pracach badawczych i rozwojowych leków, dzięki czemu neuronauka może przynieść więcej korzyści dla społeczeństwa. Potencjał technologiczny i inżynieryjny firmy Biogen pozwala na płynne przejście od fazy opracowania leku do jego produkcji, uwzględniając szybkie dostarczenie leków do potrzebujących pacjentów. Wnieść istotną poprawę – to cel naszych działań.

W naszej pracy jesteśmy nieustraszeni. Nigdy się nie poddajemy, nawet w obliczu wyzwań, a we wszystkich naszych działaniach, dążymy do innowacyjności. Z pokorą traktujemy każdą szansę na poprawę ludzkiego życia.

Oferty pracy

...
31.03.2023
...
Biogen Poland
Biogen Poland
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza
angielski, portugalski
...
31.03.2023
...
Biogen Poland
Biogen Poland
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza
angielski, hiszpański
...
31.03.2023
...
Biogen Poland
Biogen Poland
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza, Obsługa klienta
angielski, hiszpański

Kontakt

Biogen Poland
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa