Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Biogen Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Firma Biogen jest wiodącą globalną firmą biotechnologiczną zajmującą się odkrywaniem, opracowywaniem i dostarczaniem innowacyjnych terapii dla osób z ciężkimi chorobami neurologicznymi i neurodegeneracyjnymi na całym świecie. W Polsce firma jest obecna od ponad 10 lat i od początku swojego istnienia nieustannie kładzie nacisk na rozwój terapii i poprawę jakości życia pacjentów. W roku 2018 firma utworzyła w Warszawie Globalne Centrum Usług Biznesowych - GBS, które z sukcesem zapewnia krytyczne serwisy i rozwiązania dla ponad 30 krajów m.in. w obszarze Finansów, HR i procesów komercyjnych.

Wraz z rozwojem kompetencji i działalności firmy w Polsce, znacząco zwiększyło się również zatrudnienie warszawskiego oddziału. W chwili obecnej za sukcesem firmy Biogen Poland stoi już ok. 250 utalentowanych pracowników, a samo centrum GBS zatrudnia ponad 130 osób.

Nasza misja jest jasna: jesteśmy pionierami w dziedzinie neuronauki.

Od czasów założenia Biogen w 1978 roku przez Charlesa Weissmanna, Heinza Schallera, Kennetha Murraya oraz noblistów - Waltera Gilberta i Phillipa Sharpa jesteśmy jedną z pierwszych globalnych firm biotechnologicznych, która prowadzi wiodące badania naukowe. Szczególnie w ostatniej dekadzie, firma za cel postawiła sobie walkę z wyniszczającymi chorobami neurologicznymi. Miliony ludzi na całym świecie żyją ze stwardnieniem rozsianym, chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona i stwardnieniem zanikowym bocznym (ALS). Wielu cierpi na choroby rzadkie, takie jak rdzeniowy zanik mięśni (SMA) czy postępujące porażenie nadjądrowe (PSP). Jesteśmy przekonani, że żadna inna dziedzina nie kryje tak wielu obietnic i tak ogromnych nadziei na przełomowe odkrycia, jak neuronauka.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Biogen Poland
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa