Temat tygodnia
M.in. o tym, co wspólnego ma praca w obszarze ryzyka w banku z lotem helikopterem.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
bioMérieux SSC Europe

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

W bioMérieux zajmujemy się zagadnieniami diagnostyki klinicznej i przemysłowej. Aby zoptymalizować procesy finansowo-księgowe i administrację sprzedaży, utworzyliśmy dwa centra usług wspólnych, które finalnie rozpoczęły swoją działalność w Warszawie – bioMérieux SSC Europe i w Buenos Aires – bioMérieux Argentina.

bioMérieux SSC Europe skupia procesy dla 16 spółek w Regionie EMEA: Polska, Czechy, Węgry, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Norwegia, Dania, Szwecja, Finlandia, Republika Afryki Południowej, Portugalia, Hiszpania, Włochy oraz SSC.

Rozwój bioMérieux na przestrzeni ostatnich lat nie byłby możliwy bez doświadczonych, przeszkolonych i zaangażowanych pracowników. To dzięki Nim budujemy organizację wrażliwą na potrzeby Klientów, przestrzegającą najwyższych standardów etycznych, a jednoczenie tworzącą przyjazne miejsce pracy.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

bioMérieux SSC Europe
Ul. Gen Zajączka 9
01-518 Warszawa