Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
C.H. Robinson

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

C.H. Robinson jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań supply chain w oparciu o usługi spedycyjne. Nasza organizacja opiera się na trzech filarach: sprawnych procesach, zaawansowanej technologii i świetnie wyszkolonym personelu. Zespół C.H. Robinson codziennie stawia czoła ambitnym wyzwaniom spedycyjnym.

Nasza firma wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, w Polsce jesteśmy obecni od 1997 roku. Zatrudniamy obecnie ponad 400 pracowników, którzy pracują dla nas w biurach w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gliwicach, Teresinie, Radomsku i Kielcach.

W 2010 roku zaczęliśmy budować we Wrocławiu Accounting Shared Service Center, którego zakres działań obecnie obejmuje procesy AP, AR i Cash allocation, Debt Collection, GL, Travel Expenses, Scanning. Zespół liczy w chwili obecnej 70 osób i nadal rozwija się, usprawniając obecne procesy księgowe jak i wdrażając nowe.

 

Co możemy zaproponować naszym pracownikom?

  • rozwój- niemalże 100% awansów w zespole Accounting SSC są to awanse z wewnątrz organizacji
  • niepowtarzalną atmosferę pracy w stabilnym i zintegrowanym zespole
  • benefity- system kafeteryjny, opieka medyczna w sieci prywatnych klinik. Nasi pracownicy są aktywnie zaangażowanie w działania z zakresu Corporate Social Responsibility- Szlachetna Paczka, pomoc Wrocławskiemu Hospicjum dla Dzieci,
  • inspirujące środowisko pracy, które w C.H. Robinson kreują wyjątkowi ludzie, eksperci w swoich dziedzinach. Charakteryzuje nas kultura organizacji oparta na współpracy, otwartości a jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele.

 

Odwiedź naszą stronę Kariera i dowiedz się więcej: jobs.chrobinson.com

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

C.H. Robinson
Biuro we Wrocławiu
ul. Swobodna 1
50-088 Wrocław
Siedziba główna w Polsce
Al. Jana Pawla II 29
00-867 Warszawa