Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Capital One Advisers

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Jesteśmy niezależną grupą doradczą specjalizującą się w przeprowadzaniu transakcji kapitałowych i pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego dla przedsiębiorstw.

Łączymy unikatowe kompetencje i wieloletnie doświadczenie doradcze realizując działania z zakresu:

  • przeprowadzania przejęć, połączeń i sprzedaży przedsiębiorstw (doradztwo M&A),
  • aranżowania finansowania właścicielskiego i dłużnego na cele inwestycyjne,
  • budowania grup kapitałowych,
  • organizacji i doradztwa we wprowadzaniu spółek na rynki GPW i NewConnect,
  • analiz i prognozowania wyników finansowych i ich wpływu na wycenę przedsiębiorstw.

Na rynku prywatnym skutecznie zawieramy transakcje z udziałem inwestorów strategicznych i funduszy private equity oraz banków. Zawdzięczamy to wieloletniej praktyce i wiedzy z zakresu finansów i Corporate Governance. Natomiast jakość naszych usług finansowych na rynku publicznym potwierdzają zrealizowane na nim oferty papierów wartościowych oraz posiadany przez Capital One Advisers Sp. z o.o. tytuł Firmy Partnerskiej GPW dla MSP (od 2011 r.), uprawnienia Autoryzowanego Doradcy NewConnect (od 2007 r.) oraz Autoryzowanego Doradcy Catalyst (od 2009 r.).

Przy planowaniu ścieżki kariery uwzględniamy indywidualne predyspozycje i zainteresowania każdego kandydata i w wyniku wspólnych dyskusji dostosowujemy jego osobistą ścieżkę rozwoju zawodowego do potrzeb i możliwości firmy. Pragniemy również podkreślić, że jesteśmy zwolennikami efektywnego rozwoju pracowników, rozumiejąc, że indywidualne kompetencje każdego z członków zespołu przekładają się w sposób bezpośredni na siłę i kompetencje całej firmy.

Sprawdź czy to właśnie Ciebie poszukujemy i dołącz do naszego zespołu.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Capital One Advisers
al. Ujazdowskie 41
00-001 Warszawa