Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Carlsberg Accounting Service Centre Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Carlsberg Accounting Service Centre jest samodzielną firmą o charakterze shared service, świadczącą usługi księgowe dla spółek z Grupy Carlsberg.

W Carlsberg ASC pracuje obecnie ponad trzysta osób - profesjonalnych  księgowych oraz osób, które bez kierunkowego wykształcenia stawiają swoje pierwsze kroki w księgowości.

Praca w centrum księgowym Carlsberg daje możliwość zapoznania się z biznesem branży piwnej, poznania systemu SAP oraz międzynarodowych standardów rachunkowości (MSR/MSSF). Pracownicy mają możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach. Warto zaznaczyć, że centrum księgowe Carlsberg rozwija się wraz z ekspansją całej grupy Carlsberg.    

W Carlsberg Accounting Service Centre najważniejsi są pracownicy firmy, którzy odgrywają kluczową rolę w obsłudze finansowo-księgowej spółek z północnej i zachodniej Europy, zapewniając klientom wysokiej jakości usługi przy konkurencyjnych kosztach.

Ambicją Carlsberg ASC jest, być światowej klasy dostawcą kompleksowych usług księgowych i finansowych.  

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Carlsberg Accounting Service Centre Sp. z o.o.
ul. Małe Garbary 9
61-756 Poznań