Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
CERI International

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC). Nasze dwie lokalizacje – w Łodzi i Białymstoku stały się miejscem pracy dla ponad 700 osób i wciąż jest nas więcej!

W naszej pracy liczy się znajomość języka obcego, zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Z chęcią nauczymy Cię czegoś nowego, zapewniając bagaż wiedzy i pozytywnych doświadczeń.

Najważniejsi są dla nas ludzie, dlatego w CERI troszczymy się o otwartą komunikację. Codziennie ze sobą współpracujemy, dyskutujemy i dzielimy się doświadczeniem. Chcemy dbać o dobrą atmosferę pracy, ponieważ tworzymy jedną społeczność.

Zachęcamy naszych pracowników, by brali czynny udział w życiu firmy i wpływali na jej rozwój poprzez zgłaszanie innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń.

Na fanów sportu czekają grupy sportowe, w ramach których można rozwijać swoje hobby i dbać o aktywność fizyczną, a także reprezentować firmę podczas wydarzeń sportowych.

Regularnie spotykamy się także na imprezach integracyjnych organizowanych dla wszystkich pracowników firmy. Ponadto zachęcamy każdy zespół, by dwa razy do roku zorganizował spotkanie integracyjne w ramach zapewnianego przez firmę budżetu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej społeczności, zapoznaj się z ofertami pracy dostępnymi na stronie www.ceri.pl/kariera i aplikuj :) Jeśli żadna z ofert nie wydaje Ci się w tym momencie interesująca, wybierz jeden z poniższych obszarów, w którym chciałbyś się rozwijać i wyślij swoje CV na adres kariera@ceri.pl

OBSZARY, W KTÓRYCH MOŻESZ ROZPOCZĄĆ KARIERĘ:

  • Obsługa Procesów Bankowych
  • Testowanie Oprogramowania i Automatyzacja Procesów Biznesowych
  • Zarządzanie Procesami HR
  • Weryfikacja Klientów instytucji Finansowych (KYC) i Compliance
  • Obsługa Akredytywy i Dokumentów Eksportowych

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

CERI International
ul. Wersalska 6
91-203 Łódź