Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Ciber Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Ciber jest firmą działającą globalnie w branży IT już od prawie 40 lat. Wyróżnia się bogatym doświadczeniem, ogólnoświatową renomą oraz szerokim spektrum fachowej wiedzy w dziedzinie nowych technologii. W Poznaniu firma działa w ramach Zintegrowanego Centrum Serwisowego, świadczącego usługi z zakresu IT, Finansów, Księgowości oraz HR.

Ciber sprawnie porusza się w świecie wymogów regulacyjnych i procesów finansowych już od ponad 20 lat. Ponieważ Ciber skupia się na zasadniczych potrzebach istniejących w sektorze finansowym, rozwiązania oferowane przez Ciber świetnie sprawdzają się w zarządzaniu ryzykiem. Dzięki propozycjom Ciber firmy finansowe mogą uzyskiwać maksymalne korzyści z wdrażania systemów ERP, CRM, SOA oraz aplikacji zabezpieczających.

Ciber jest członkiem tzw. Inner Cicle, czyli elitarnej grupy najbardziej strategicznych partnerów Microsoft Dynamic oraz jednym z zaledwie sześciu uznanych integratorów systemów CRM Microsoft Dynamics na świecie. Jest także partnerem strategicznym SAP oraz jedną z zaledwie pięciu firm na świecie, które posiadają certyfikację globalnego partnera hostingowego SAP oraz dostawcy usług zarządzania aplikacjami SAP.

Prawie 97 procent naszych klientów twierdzi, że z chęcią poleciłoby usługi Ciber swoim znajomym oraz ponownie skorzystało z naszej pomocy przy realizacji kolejnych przedsięwzięć związanych z branżą IT.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Ciber Polska
Malta House
ul. Abpa A. Baraniaka 6
61-131 Poznań