Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Coface

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Coface w Polsce, jako jedyna instytucja finansowa na rynku, pomaga klientom minimalizować skutki ryzyka handlowego wykorzystując synergię 4 usług:

ubezpieczenia należności, faktoringu, informacji o kontrahentach i windykacji B2B

O przewadze tej kompleksowej oferty decyduje optymalizacja procesów skupionych w rękach jednego dostawcy usług finansowych.

W Polsce firma jest wiodącym ubezpieczycielem należności i jednym z liderów na rynku usług informacji gospodarczej.  Spółka faktoringowa notuje najszybszy rozwój na rynku wśród instytucji niebankowych, a biuro windykacji znajduje się w czołówce firm odzyskujących należności w segmencie B2B. 

Polska firma jest oddziałem międzynarodowej Grupy zajmującej się ubezpieczeniem należności. Na całym świecie Coface oferuje rozwiązania w zakresie ochrony przed ryzykiem niewypłacalności klientów, zarówno w transakcjach krajowych jak i eksportowych. Obejmują one ubezpieczenia kredytów kupieckich, finansowanie należności, badanie wiarygodności odbiorców, monitorowanie klientów i zarządzanie wierzytelnościami. 

Jako instytucja finansowa i usługowa wiemy, że im bardziej zadowolony pracownik, tym lepszą obsługę mają nasi Klienci. Dlatego wszystkim naszym pracownikom oferujemy szeroki wachlarz programów szkoleniowych oraz pakiet socjalny. Zapewniamy dopasowany do predyspozycji zakres obowiązków, stanowiących wyzwanie dla pracownika, a także możliwości rozwoju w kilku liniach biznesowych.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Coface
Al. Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa