Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Compensa Vienna Insurance Group

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącą organizacją o profilu ubezpieczeniowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niej ponad 50 spółek w 25 krajach. Nasza działalność oparta jest na fundamencie 190-letniego doświadczenia w branży finansowej.

Co chcemy osiągnąć?

Chcemy nadać marce Compensa wyrazisty charakter, dzięki któremu będzie kojarzona z partnerstwem i wsparciem. Spójna i trafiająca w aktualne potrzeby odbiorców komunikacja pomoże nam w osiągnięciu założonych celów biznesowych. Mamy też nadzieję, że przyczyni się do doskonalenia naszych relacji w zespole i sprawi, że przyjemnie będzie się nam pracowało. 

Jakie są nasze aspiracje?

Chcemy, aby Compensa była pierwszym wyborem naszych Klientów, Partnerów biznesowych i Pracowników. Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera jakości i lidera technologicznego na polskim rynku ubezpieczeniowym. Stale się rozwijamy, aby stać się jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce i Grupie VIG.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Compensa Vienna Insurance Group
Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa