Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Conduent

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie procesów biznesowych i usług informatycznych. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług z zakresu finansów i rachunkowości, outsourcingu IT, zasobów ludzkich i obsługi klienta. Jako firma F&A wspieramy korporacje z całego świata. W naszym centrum w Łodzi pracuje blisko 230 osób, które obsługują klientów z 20 krajów.

Dla naszych pracowników przygotowaliśmy szeroki pakiet benefitów: premie uzależnione od wyników, szkolenia i kursy (również certyfikowane), dofinansowanie nauki języków obcych w dowolnie wybranej szkole, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do 600 PLN na okulary korekcyjne, ubezpieczenie na życie, owoce i napoje w firmie, bony/bilety/zniżki, kartę sportową, eventy integracyjne.

Szukamy księgowych, specjalistów obsługi klienta oraz pracowników administracyjno-biurowych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych profesjonalistów, jak i absolwentów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę.

Jeśli czerpiesz satysfakcję z pracy w zespole oraz potrafisz płynnie komunikować się w języku angielskim, a dodatkowo posługujesz się innym językiem europejskim na poziomie minimum B2, np. francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, holenderskim, szwedzkim lub węgierskim - to szukamy właśnie Ciebie!

Zatrudniamy też na ¾ lub ½ etatu. Dajemy możliwość pogodzenia pracy z zajęciami na uczelni. W okresie wakacyjnym oferujemy również płatne praktyki dla studentów.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Conduent
ul. Gdańska 47/49
90-729 Łódź