Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Została założona w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 13 000 pracowników w 230 biurach, zlokalizowanych w 60 krajach na całym świecie.

W Polsce firma Cushman & Wakefield obecna jest od 1991 r. Nasza siedziba znajduje się w budynku Metropolitan przy Placu Piłsudskiego 1 w Warszawie. Obecnie zatrudniamy około 115 osób.

Obsługujemy międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe, deweloperów, przedsiębiorców, podmioty sektora państwowego oraz małe i średnie firmy. Dostarczamy zintegrowane rozwiązania poprzez aktywne doradztwo, realizację inwestycji oraz zarządzanie w imieniu wynajmujących, najemców, inwestorów na każdym etapie procesu powstawania i eksploatacji nieruchomości. Jesteśmy jedną z wiodących firm obsługujących rynek powierzchni biurowych, handlowych, przemysłowych i magazynowych.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.
The Warsaw Hub
Rondo Daszyńskiego 2B
00-843 Warszawa