Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
DANONE

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

DANONE to światowy lider na rynku żywności, któremu we wszystkich działaniach przyświeca dbanie o zdrowie. W Polsce działa w 4 obszarach istotnych dla prawidłowego żywienia:

  • produkty mleczne oraz pochodzenia roślinnego (Danone),
  • woda i napoje (Żywiec Zdrój),
  • żywność dla niemowląt i małych dzieci oraz żywienie medyczne dla osób chorych (Nutricia).

Wszystkie spółki DANONE łączy podwójne zobowiązanie na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego oraz realizacja misji niesienia zdrowia poprzez żywność tak wielu ludziom, jak to możliwe. Poprzez wytwarzane produkty oraz realizowane projekty i programy - w myśl wspólnej wizji One Planet. One Health - spółki DANONE zachęcają do podejmowania właściwych wyborów żywieniowych na co dzień, a także przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju planety.

Nasz DANONE jest dla Ciebie!

W grupie spółek DANONE masz możliwość pracy w obszarze finansów na rzecz poszczególnych kategorii biznesowych, w działach kontrolingu każdej spółki, a także w naszym finansowym Centrum Usług Biznesowych (CBS Finance), który zakresem swoich działań obejmuje nie tylko Polskę, ale także kraje nordyckie, bałtyckie i Europy Wschodniej.

Dzięki międzynarodowemu charakterowi organizacji współpracujemy z ludźmi z różnych krajów i w różnym wieku. Stawiamy na rozwój każdego pracownika wspierając przejścia pomiędzy zespołami w ramach CBS FINANCE, a także do pracy w jednej ze spółek DANONE. Pracujemy z nowoczesnymi systemami, przy wielu różnorodnych projektach, dzięki czemu z nami nie będziesz się nudzić!

Pracując w CBS Finance masz bezpośredni kontakt z biznesem i widzisz realny wpływ swojej pracy na poszczególne spółki. To dynamiczne środowisko pracy, ale dzięki wspierającemu zespołowi, który chętnie dzieli się wiedzą i sobie pomaga wspólne realizujemy postawione cele.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

DANONE
ul. Redutowa 9/23
01-103 Warszawa