Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
DANONE

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

DANONE to praca z misją. Wierzymy, że oferując wartościową żywność, w poszanowaniu środowiska naturalnego, budujemy zdrowszy świat.

Działamy w 140 krajach na 5 kontynentach, obracając rocznie prawie 22 miliardami Euro. Nasze produkty trafiają do 900 mln. konsumentów na całym świecie. DANONE to łącznie 100 000 pracowników, których łączą wspólne wartości i misja niesienia zdrowia przez żywność, która wskazuje kierunek wszystkim naszym działaniom.

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w 4 kategoriach rynkowych:

oraz Centra Usług Biznesowych (CBS) – Finanse, HR, IT, i Centrum Korporacyjne Sekretariat Generalny (komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, relacje zewnętrzne oraz regulacje prawne). Są to zespoły ekspertów, które na co dzień pracują na rzecz spółek DANONE w Polsce, krajach bałtyckich i nordyckich, a w przypadku Finansów, także dla krajów w regionie Europy środkowo- wschodniej.

W Polsce zlokalizowane jest także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, świadczące usługi informatyczne dla DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie. Jest to jedno z czterech centrów kompetencji IT na świecie, które łącznie wspierają 50000 użytkowników. Zakres świadczonych usług koncentruje się wokół administracji środowiskami serwerowymi i systemami informatycznymi, obsługą systemów informatycznych, stacji roboczych, zarządzania infrastrukturą IT.

Dzięki tak bogatej strukturze DANONE oferuje bogate ścieżki kariery obejmujące zmiany ról w ramach różnych działów, spółek i krajów.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

DANONE
ul. Redutowa 9/23
01-103 Warszawa