Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Demant Business Services Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Firma Demant nieprzerwanie od lat 90. buduje swoją pozycję w Polsce. Obecnie Demant zatrudnia ponad 3700 wysokiej klasy inżynierów i specjalistów.

W Mierzynie (k. Szczecina) – nasi pracownicy zajmują się wdrażaniem nowych produktów i wytwarzaniem aparatów słuchowych. W tym miejscu prowadzone jest także Centrum Dystrybucji z najnowocześniejszym magazynem wysokiego składowania w Europie.

W Szczecinie – zespół odpowiada za obsługę finansową, zapewnianie jakości i spełnianie wymagań prawnych oraz wsparcie firm z grupy Demant w obszarze IT. Tu znajduje się też międzynarodowa grupa Badań i Rozwoju (R&D), w ramach której polscy i duńscy specjaliści tworzą oprogramowanie dla technologii stosowanych w najnowocześniejszych aparatach słuchowych.

W Warszawie - biuro powstało w 2016 roku jako centrum technologiczne Badań i Rozwoju (R&D). Specjaliści z warszawskiego biura ściśle współpracują z zespołami zlokalizowanymi na całym świecie tworząc nowoczesne oprogramowanie poprawiające komfort życia niedosłyszących i uczestniczą w globalnych projektach tworzenia oprogramowania do aparatów słuchowych i sprzętu diagnostycznego.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Demant Business Services Poland
ul. Malczewskiego 26
71-612 Szczecin