Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Dom Inwestycyjny Xelion

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Xelion powstał po to, aby jego Klienci mogli we właściwym czasie podejmować dobre decyzje dotyczące ich pieniędzy.

Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. (dawniej: Xelion. Doradcy Finansowi sp. z o.o.) należąca do znanej i obecnej na całym świecie grupy bankowej UniCredit, jest podmiotem w pełni skoncentrowanym na działalności inwestycyjnej. W tej kategorii zapewniamy naszym Klientom najszerszy wybór produktów oraz najwyższą jakość usług świadczonych za pośrednictwem wyspecjalizowanej kadry. Obecnie prowadzimy działalność maklerską, wykorzystując ugruntowaną i popartą wieloletnim doświadczeniem znajomość rynku finansowego.

Podstawą do stworzenia modelu Xelion stała się filozofia wypływająca z przekonania, że pełna satysfakcja Klientów może wynikać jedynie z profesjonalizmu Doradców Finansowych oraz przejrzystości szerokiej oferty produktowej. Właśnie te zasady wdrażamy dziś w Polsce. Dziś jesteśmy obecni w kluczowych miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie i Wrocławiu.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Dom Inwestycyjny Xelion
ul. Puławska 107
02-595 Warszawa