Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
DP Synergia

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Tworząc spółkę DP Synergia, jej właściciele postanowili połączyć swoje kompetencje i doświadczenie zawodowe, a tym samym wykorzystać efekt synergii i zaoferować klinetom ponadprzeciętny poziom obsługi. Wieloletnie doświadczenie w pracy jako dyrektor finansowy, główny księgowy oraz członek zarządu to atuty, które do dyspozycji postawiła właścicielka biura rachunkowego.

Drugi z właścicieli biura rachunkowego może poszczycić się efektywnym doradztwem gospodarczym przy zakładaniu dziesiątek spółek i pośredniczeniu w licznych kooperacjach produkcyjnych oraz kontaktach handlowych. Jego specjalizacja to transgraniczne stosunki gospodarcze; przez 5 lat zatrudniony był w polsko-niemieckim międzyrządowym towarzystwie wspierania współpracy gospodarczej. Przez ostatnie 4 lata pracował jako dyrektor zarządzający oraz prezes zarządu spółek z kapitałem zagranicznym.

Zdobyte doświadczenia zawodowe pozwalają właścicielom biura podatkowego dzielić się doświadczeniami i wiedzą z przedsiębiorcami oraz chronić ich przed błędnymi decyzjami gospodarczymi. W celu zagwarantowania najwyższego poziomu obsługi mandantów wspólnicy biura rachunkowego postanowili zrealizować starania o wpisanie na listę doradców podatkowych, a w bliskiej przyszłości  uzyskać uprawnienia do badania bilansów.

Oboje udziałowcy biura rachunkowego posiadają akademickie wykształcenie, na co dzień doskonalą swoje umiejętności oraz aktualizują wiedzą poprzez udział w licznych szkoleniach branżowych oraz warsztatach biznesowych. W księgowości i rachunkowości kierują się wyłącznie prawami matematyki, natomiast w prowadzeniu biznesu i kontaktach z klientami z sukcesem wykorzystują efekt synergii. Korzyści mandantów biura rachunkowego rosną poprzez połączenie ich branżowej kompetencji z wiedzą i doświadczeniem pracowników DP Synergia.

DP Synergia zatrudnia praktyków gospodarczych, którym znane są doskonale oczekiwania przedsiębiorców wobec poziomu i standardów współpracy z biurem rachunkowym. Misją biura rachunkowego DP Synergia jest każdorazowe spełnienie wymagań Klientów oraz dzielenie się doświadczeniem i wiedzą oraz pomnażanie przez to Państwa zysków.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

DP Synergia
pl. Powstańców Śląskich 16-18 / pok. 1-3
53-314 Wrocław