Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Duni Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Jesteśmy częścią koncernu Duni, firmy z ponad 60-letnią historią, której główna siedziba znajduje się w Malmö, w Szwecji.

Nasze produkty to innowacyjne nakrycia stołu i kreatywne opakowania, zaprojektowane z myślą o tworzeniu nastroju „goodfoodmood” w miejscach, w których ludzie gromadzą się przy dobrym jedzeniu i napojach.

Duni Poland powstała w roku 1993. W roku 2006 firma została podzielona na 3 spółki: Duni Poland Sp. z o.o. (produkcja i logistyka), Duni Sales Poland Sp. z o.o. (sprzedaż), Duni EFF Sp. z o.o. (finanse)

Duni Poland to nowoczesna fabryka w Poznaniu, posiadająca kilka hal i ponad 30 maszyn, dzięki którym nasz asortyment jest bardzo różnorodny. Produkujemy serwetki i displays.

Zatrudniamy ponad 300 pracowników – operatorów maszyn, drukarzy, pracowników magazynowych i utrzymania ruchu. 10% załogi stanowią pracownicy administracji pracujący m.in. w działach Wdrożenia Produktu, Planowania, Zakupów, BHP, Personalnym, Jakości, Kontrolingu, Logistyki.

Dbamy o środowisko i ludzi. Tworzymy atmosferę wzajemnej współpracy, życzliwości i otwartości. Doceniamy kreatywne, odpowiedzialne osoby, chcące rozwijać siebie i naszą firmę. Dołącz do nas!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Duni Poland
Syrenia 4
61-017 Poznań