Temat tygodnia
– jak ważne jest to, co robi oraz jak to robi.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
eService

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

O ESERVICE

Czy wiesz, że 56% Polaków woli płatności bezgotówkowe, a jedynie 31% wybiera gotówkę? Nic dziwnego – w naszych kieszeniach znajduje się już 38 mln kart! Branża płatności elektronicznych wciąż rośnie, a eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce.

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy transakcje dla ponad 260 tys. terminali POS, również dla klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii.

Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego. Akcje EVO Payments są notowane na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

  • Mamy wpływ - Działamy w dynamicznym środowisku nowych technologii  i finansów. Projektujemy i wdrażamy produkty ułatwiające codzienność milionom ludzi.
  • Mamy perspektywy - Praca w eService to nieustanne możliwości rozwoju i stabilne zatrudnienie.
  • Mamy satysfację - Nie boim się nowych wyzwań, bo traktujemy je jako okazję do zawodowego rozwoju.
  • Mamy globalne kontakty - Pracujemy w międzynarodowym środowisku. Możemy nieustannie czerpać z doświadczeń naszych pracowników z innych krajów.
  • Mamy świetny zespół - Nasz zespół tworzą fascynujący ludzie z pasją. Inspirujemy się i uczymy nawzajem. Lubimy ze sobą przebywać i razem podejmować wyzwania - zarówno w pracy, jak i "po godzinach".

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA

Etap 1

Wyślij CV

Zrób pierwszy krok i odpowiedz na ogłoszenie. Aplikuj na portalach rekrutacyjnych lub bezpośrednio na naszej stronie. Jeżeli nie znalazłeś ogłoszenia na stanowisko, które Cię interesuje, możesz przesłać swoje CV przez formularz na naszej stronie www.eservice.pl/kariera.

Nasza wskazówka

Zadbaj o przejrzystość swojego CV. Pisz zwięźle i konkretnie. Oprócz informacji o swoim wykształceniu i przebiegu kariery zawodowej, napisz, jakie były Twoje obowiązki na zajmowanych stanowiskach. Pochwal się swoimi osiągnięciami i sukcesami. Skup się szczególnie na tych obszarach swojej pracy, które miały związek z wymaganiami określonymi w naszym ogłoszeniu.

Etap 2

Weryfikacja zgłoszeń

Na tym etapie analizujemy wszystkie otrzymane aplikacje. Weryfikujemy doświadczenie zawodowe, umiejętności techniczne oraz wykształcenie kandydatów. Następnie wybieramy osoby, których kompetencje najlepiej pasują do poszukiwanego przez nas profilu. Jeżeli zdecydujemy się zaprosić Cię na rozmowę, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Etap 3

Spotkajmy się

Rozmowa rekrutacyjna pozwala wzajemnie się poznać. Zazwyczaj uczestniczy w niej osoba z działu HR oraz Twój przyszły manager. Podczas spotkania rozmawiamy o Twoim doświadczeniu, kompetencjach i odniesionych sukcesach. Równie ważna jest dla nas Twoja motywacja, osobowość i to, czego oczekujesz od przyszłego pracodawcy. Ty z kolei masz okazję, by dowiedzieć się więcej o stanowisku, zespole i pracy w naszej firmie. Możesz także zadać nurtujące Cię pytania.

Nasza wskazówka

Przed rozmową przejrzyj swoje CV pod kątem wymagań na stanowisku, o które się ubiegasz. Przygotuj konkretne przykłady działań, które najlepiej obrazują Twoje umiejętności. Manager zwróci również uwagę na to, czy wiesz co nieco o naszej firmie. Przyjdź z pozytywnym nastawieniem, bądź sobą i nie bój się zadawać pytań.

Etap 4

Zaprezentuj swoje umiejętności

Każdą rekrutację traktujemy indywidualnie. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, proces rekrutacyjny jest mniej lub bardziej rozbudowany. Możemy poprosić Cię np. o wykonanie zadania czy wypełnienie testu weryfikującego Twoje kompetencje. Niektórych kandydatów zapraszamy też do udziału w assesment center.

Etap 5

Czas na decyzję

Każda osoba, którą zapraszamy na rozmowę, może liczyć na informację zwrotną. Spodziewaj się telefonu lub e-maila, ale daj nam czas na podjęcie decyzji. Jeśli zdecydujemy o złożeniu oferty pracy właśnie Tobie, na tym etapie omówimy szczegółowe warunki zatrudnienia.

A co, jeśli nie udało Ci się pozytywnie przejść rekrutacji? Nie oznacza to, że w przyszłości nie pojawi się w naszej firmie miejsce odpowiednie dla Twoich umiejętności. Pamiętaj więc o zaznaczeniu zgody na udział w przyszłych rekrutacjach.

Etap 6

Dołączasz do eService

Zaczynasz u nas pracę? To świetnie! Pierwsze dni w nowej firmie są bardzo ważne. Zadbamy o Twój komfort i sprawne wdrożenie. Na początku weźmiesz udział w szkoleniu onboardingowym. Dzięki temu poznasz firmę i środowisko pracy. Wspólnie omówimy zakres Twoich obowiązków oraz zapoznamy Cię z kulturą naszej organizacji. Dodatkowo czekają na Ciebie szkolenia e-learningowe i stanowiskowe.

Nasza wskazówka

Kto pyta, nie błądzi. To naturalne, że na początku wszystko jest dla Ciebie nowe. Przyda się więc „otwarty umysł”. Słuchaj uważnie, bądź dociekliwy, wyjaśniaj na bieżąco wszelkie wątpliwości.

BENEFITY

Benefity dla Ciebie:

TWÓJ ROZWÓJ

Możesz korzystać z platformy CornerStone, czyli pakietu szkoleń e-learningowych, również globalnych – przygotowanych przez EVO Payments International.

NA WSZELKI WYPADEK

Zapewniamy Ci dostęp do prywatnej opieki medycznej i oferujemy atrakcyjne warunki zakupu grupowego ubezpieczenia na życie.

GODZINY DLA RODZINY

Krótsza praca w piątki – brzmi dobrze? W eService elastycznie rozkładamy czas spędzany w biurze. Możesz też wyjść 2 godziny wcześniej z pracy w dniu Twoich urodzin, a także 15 maja (Dzień Rodziny) i 1 czerwca (Dzień Dziecka) – dzięki temu będziesz mieć więcej czasu na świętowanie z bliskimi!

W CIĄGŁYM RUCHU

Wolisz pływanie, dynamiczny trening sztuk walki czy relaksującą jogę? Skorzystaj z karty Multisport na preferencyjnych warunkach!

DZIEWCZYNKA CZY CHŁOPIEC?

Narodziny dziecka to wyjątkowy moment. Chcemy go świętować razem z Tobą, dlatego mamy prezent dla nowego członka Twojej rodziny.

WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Zapraszamy Cię do uczestnictwa w Brunch&Learn, czyli naszych cyklicznych spotkaniach, w czasie których nasi eksperci dzielą się wiedzą. A może jesteś molem książkowym? Na pewno zainteresuje Cię nasza firmowa biblioteczka.

POLECANIE SIĘ OPŁACA

Znasz kogoś, kto posiada odpowiednie kompetencje i chciałby pracować w naszej firmie? Mamy dla Ciebie program eRekomendacje, czyli premię za polecanie znajomych do pracy w eService.

RAZEM PO GODZINACH

W eService nie brakuje imprez integracyjnych, podczas których nie tylko dobrze się bawimy, lecz także możemy się lepiej poznać w nieformalnej atmosferze. Dbamy też wspólnie o kondycję – mamy firmowe drużyny koszykówki i piłki nożnej.

PRZYJAZNE MIEJSCE PRACY

Wszyscy mówimy do siebie po imieniu i nie mamy narzuconego dress-code’u. W naszym biurze czeka strefa chillout z konsolą do gier, parking dla rowerów, świeże owoce w każdą środę i pyszna kawa – codziennie!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

eService
Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa