Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Exela Technologies

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Kim jesteśmy?

Exela Technologies jest liderem w dziedzinie automatyzacji procesów biznesowych (BPA).Wykorzystując globalny zasięg i zintegrowane technologie, zapewnia nowoczesne narzędzia dla biznesu poprawiające jakość, efektywność i standard pracy.

Lista naszych klientów obejmuje ponad 4000 firm w 50 krajach, w tym wiele największych na świecie sieci detalicznych, banków, kancelarii prawnych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm telekomunikacyjnych oraz firm z sektora publicznego.

Nasz zespół liczy ponad 22 000 pracowników w obu Amerykach, Europie i Azji.

Więcej o działalności Exela Technologies:

Dlaczego  Exela?

Jako globalna spółka wierzymy, że pracownicy  Exela Technologies są równie ważni jak sama firma. Bogate doświadczenie naszego zespołu, składającego się z osób z różnych środowisk, posiadajacych różną perspektywę i praktykę w wielu branżach, pozwala lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów.

Dołącz do naszego globalnego zespołu, bądź częścią cyfrowej rewolucji!

Kogo szukamy?

Zatrudniamy absolwentów studiów, studentów oraz specjalistów m.in. z zakresu finansów i rachunkowości, IT, oraz osoby ze znajomością języków obcych. W Exela Technologies wykształcenie kierunkowe nie jest najważniejsze, dlatego dodatkowo cenimy motywację i chęć rozwoju, umiejętność pracy zespołowej oraz otwartość na zmiany.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Exela Technologies
ul.Grudziądzka 46-48
87-100 Toruń