Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Expander Advisors

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Expander jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2000 roku. Misją Expander jest dostarczanie Klientom rozwiązań finansowych, które pomagają zaspokajać ich potrzeby na każdym etapie życia.

Usługi Doradców są bezpłatne i dostępne na terenie całej Polski. Wartości Expander to:

§ Uczciwość
§ Odpowiedzialność
§ Orientacja na Klienta
§ Praca zespołowa
§ Skuteczność

Spółka stawia na niezależność. W swojej ofercie ma ponad 95% wszystkich ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku, innowacyjne rozwiązania inwestycyjne i ubezpieczeniowe. Nie jest także powiązany z żadną grupa bankową w Polsce, przez co może świadczyć rzeczywiście niezależne usługi doradztwa finansowego.

W ciągu ponad 13 lat działalności Doradcy Finansowi Expander zdobyli doświadczenie unikalne w skali całego rynku. O sukcesie Firmy decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Expander Advisors
ul. Prosta 69
00-838 Warszawa