Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Flint Group

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym dostawcą przemysłu poligraficznego i opakowaniowego na świecie. Nasze farby używane są do druku opakowań największych i najbardziej rozpoznawalnych marek konsumenckich. Oznacza to, że masz kontakt z efektami naszej pracy codziennie – np. kiedy robisz zakupy albo zamawiasz kawę.

Jak działamy?

Chcemy być niezawodnym partnerem w branży poligraficznej i opakowań. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacje, a podstawą wszystkich naszych działań jest troska o bezpieczeństwo i najwyższe standardy etyczne. Takie podejście pomogło nam zdobyć zaufanie klientów i pracowników.

Flint Group w liczbach

Zatrudniamy ponad 8 tys. pracowników w 144 lokalizacjach, w ponad 40 krajach. Od 1999 roku działamy w Polsce, gdzie zatrudniamy ponad 300 osób. Na całym świecie obsługujemy ponad 20 tys. klientów, współpracując z ponad 900 dystrybutorami i agentami.

Co robimy w Polsce?

W Polsce ulokowaliśmy oddziały firmy kluczowe dla całej grupy: unikalne w branży laboratorium Global Colour Center, dystrybucję i serwis techniczny naszych produktów, a także centrum wspierające nasze procesy biznesowe na całym świecie (m.in. finanse, HR, logistyka czy obsługa klienta).

Wsparcie profesjonalistów

Stawiamy na specjalistów – nasi pracownicy są ekspertami w swoich dziedzinach. To osoby, od których możesz się wiele nauczyć na każdym etapie Twojej kariery.

Realny wpływ na biznes

Jako członek zespołu Flint Group sam kształtujesz swoje środowisko pracy i procesy, które realizujesz na co dzień. Twoje działania przyczyniają się do rozwoju organizacji obecnej w ponad 40 krajach na całym świecie.

Doskonała współpraca

Cenimy Twój indywidualizm i własny styl pracy, ale jednocześnie wiemy, jak wiele można osiągnąć, działając wspólnie. Wierzymy, że razem możemy więcej.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Flint Group
Al. Piłsudskiego 22
90-051 Łódź