Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Geoban S.A.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Geoban S.A. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem należącym do Grupy Santander, które zajmuje się kompleksowym outsourcingiem w zakresie usług finansowych dla banków i instytucji finansowych wchodzących w skład Grupy. Obecnie Geoban zatrudnia ponad 7000 Pracowników na świecie.

Aby móc zagwarantować obsługę finansową na jak najwyższym poziomie dla poszczególnych banków Grupy Santander, Geoban otworzył wyspecjalizowane centra zlokalizowane w Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Niemczech, Meksyku, Argentynie i Stanach Zjednoczonych. Dzięki takiemu rozwiązaniu Geoban ma możliwość prowadzenia działalności w różnych strefach czasowych oraz świadczenia usług o zróżnicowanym terminie realizacji.
 
Geoban realizuje większość usług dla przedsiębiorstw z Grupy Santander w zakresie bankowości operacyjnej typu back office zróżnicowanych zarówno ze względu na ich rodzaj, jak i stopień skomplikowania. Wykonywane operacje mają charakter czynności administracyjnych podejmowanych przez bank w celu zapewnienia obsługi Klientów lub sprzedaży produktów bankowych. Wśród nich można wyróżnić działania związane z obsługą  kont, pożyczek, kart płatniczych, płatności krajowych i międzynarodowych, obrotem papierami wartościowymi, rozliczeniami oraz zarządzaniem aktywami.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Geoban S.A.
ul. Łużycka 6 B
81-537 Gdynia