Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Grupa PKF Consult

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Grupa PKF Consult to zespół ponad 170 osób zatrudnionych na umowę o pracę oraz prawie 200 ekspertów wspierających realizację projektów. W skład Grupa PKF Consult wchodzą spółki, realizujące usługi w zakresie audytu, doradztwa finansowego, inwestycyjnego i podatkowego, rachunkowości oraz szkoleń biznesowych. PKF Consult to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce.

Swoje usługi rozwijamy już od ponad 25 lat. Nasze biura obecnie zlokalizowane są w: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Opolu.

Nasze zespoły eksperckie: audytorów, doradców podatkowych, analityków finansowych, certyfikowanych doradców ASO, księgowych oraz ekspertów z branży IT funkcjonują w wielu lokalnych biurach w Polsce. Celem naszych ekspertów jest wspomaganie wdrażania skutecznych strategii biznesowych oraz wzmacnianie konkurencyjności, innowacyjności i wiarygodności przedsiębiorstw.

Wprowadzony program permanentnej edukacji zespołu oraz selektywny wybór pracowników dopasowanych do branży zapewniają profesjonalizm świadczonych przez nas usług. Nasz zespoły komunikują się w kilku językach dzięki czemu Klienci PKF mogą liczyć na szybki i sprawny przepływ informacji.

Spółka jest członkiem międzynarodowej sieci PKF International i jedynym jej przedstawicielem w Polsce. PKF International jest międzynarodową siecią niezależnych firm należących do czołówki światowych organizacji zarówno pod względem obrotu, jak i jakości usług. Globalny zasięg sieci PKF International pozwala nam obsługiwać Klientów bez względu na miejsce, w którym działają.
Międzynarodowe doświadczenie ekspertów oraz rozległa baza kontaktów z firmami członkowskimi z całego świata jest wsparciem kreującym wartość dodaną dla naszych Klientów.

Wielokrotnie byliśmy nagradzani za wierność wyznawanym przez nas zasadom. Zadowolenie Klientów, wysokie miejsca w PKF w rankingach publikowanych przez znaczące media w Polsce to powody do satysfakcji z dobrze spełnionych obowiązków. Grupa PKF Consult w najnowszym  „XVIII Rankingu najlepszych firm audytorskich 2018 roku” wydawanym przez dzienniki „Rzeczpospolita” oraz Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet” zajęła siódme miejsce. Według kryterium „Najbardziej aktywnych firm audytorskich na rynku NewConnect” PKF utrzymał po raz kolejny miejsce pierwsze, natomiast pod względem kryterium aktywności na giełdzie ogółem oraz w kategorii „Najlepszych firm audytorskich badających spółki giełdowe” PKF uplasował się na miejscu ósmym

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Grupa PKF Consult
ul. Orzycka 6 lok. 1B
02-695 Warszawa