Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Hempel Paints (Poland)

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Hempel jest jednym z najszybciej rozwijających się dostawców produktów malarskich na świecie i wszystko wskazuje na to, że nic nie jest w stanie zatrzymać dynamicznego rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Obecnie firma zatrudnia około 5000 pracowników, prowadzi działalność w ponad 80 krajach oraz dostarcza sprawdzone rozwiązania malarskie w ramach segmentu lądowego, dekoracyjnego, morskiego, kontenerowego oraz jachtowego – to czyni ją globalną potęgą w przemyśle lakierów i farb.

 

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim 100-letnia tradycja oparta na skandynawskim modelu zarządzania, charakteryzującym się zaufaniem wśród pracowników firmy i przyjaznymi relacjami interpersonalnymi. Wielokulturowość zespołów pozwala na rozwój umiejętności językowych oraz korzystanie ze zróżnicowanej, unikalnej wiedzy naszych pracowników.


Co oferujemy? Praca w firmie Hempel to pewne i stabilne zatrudnienie. Naszym pracownikom oferujemy szereg szkoleń, których tematyka ściśle powiązana jest ze specyfiką wykonywanej pracy.

 

Zachowanie właściwej równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia, takie jak prywatna opieka medyczna, możliwości stałego rozwoju zawodowego oraz osobistego to tylko niektóre korzyści, które oferujemy pracownikom zatrudnionym w firmie Hempel.

 

Czego oczekujemy? Do pracy w firmie Hempel poszukujemy ludzi, z którymi będziemy wspólnie budować sukces naszego przedsiębiorstwa - ludzi, którzy są otwarci, z pasją wykonują powierzone im zadania, pragną nie tylko rozwijać swoją wiedzę, ale również są w stanie przekazać ją innym.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Hempel Paints (Poland)
ul. Szymanowskiego 2
80-280 Gdańsk