Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Hewlett-Packard Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Firma Hewlett-Packard narodziła się w 1939 roku w małym kalifornijskim garażu w Paolo Alto.

Na przestrzeni lat staliśmy się jedną z największych globalnych korporacji. Działamy w ponad 170 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 specjalistów. Oferujemy infrastrukturę IT, globalne usługi informatyczne, systemy komputerowe dla firm i klientów indywidualnych oraz rozwiązania dla druku i przetwarzania obrazu. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu m.in. księgowości, finansów, administracji personalnej, obsługi procesów zamówień, zakupów oraz marketingu na potrzeby klientów w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Hewlett-Packard ma swoje główne siedziby w Warszawie i we Wrocławiu. Oprócz tego także biura regionalne w największych miastach Polski.

Sukcesywnie od dziesięciu lat jesteśmy uznawani za największą firmę z branży IT w Polsce, a także za jednego z największych i najlepszych pracodawców w tym sektorze rynku. Nasze oferty skierowane są nie tylko do osób z doświadczeniem zawodowym - wysokiej klasy specjalistów i menedżerów, ale również do osób tuż po studiach, które chcą się rozwijać w międzynarodowej organizacji.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Hewlett-Packard Polska
ul. Szturmowa 2A
02-678 Warszawa