Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Hitachi Vantara

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

HITACHI VANTARA – INSPIRE THE NEXT!

Hitachi Vantara jest liderem w zakresie rozwiązań OT (Operational Technology) oraz IT, dostarczając klientom rozwiązań zorientowanych na dane. Centrum Hitachi Vantara w Krakowie funkcjonuje od 2007 roku (wcześniej jako Hitachi Data Systems), świadcząc usługi finansowo-księgowe dla oddziałów w Europie i obu Amerykach. Dostarcza także specjalistyczne wsparcie w innych obszarach.

NASZE ZESPOŁY 

W naszym krakowskim biurze pracuje obecnie ponad 420 specjalistów zatrudnionych w zespołach, takich jak Finanse, Wsparcie Sprzedaży, IT, HR, Business Intelligence i inne.

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy specjalistów z różnym poziomem doświadczenia zawodowego, którzy posługują się bardzo dobrze językiem angielskim i którym bliskie będą wartości Hitachi Vantara nawiązujące do japońskich korzeni firmy:

 • Wa (harmonia, zaufanie i szacunek),
 • Makoto (uczciwość i szczerość),
 • Kaitakusha-Seishin (pionierski duch i wyzwania).

REKRUTACJA

Rekrutację na stanowiska specjalistyczne oraz płatne staże/praktyki prowadzimy przez cały rok w zależności od potrzeb poszczególnych działów. Pierwszym krokiem dla kandydatów jest zaaplikowanie online przez naszą stronę kariery: www.hitachivantara.com/careers. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i poinformujemy o dalszych etapach!

ROZPOCZNIJ U NAS KARIERĘ!

Zapraszamy studentów i absolwentów do udziału w naszym płatnym programie stażowym – Inspire the Youth! Poszukujemy osób entuzjastycznych i chętnych do nauki, posługujących się językiem angielskim i dostępnych min. 20 h tygodniowo przez okres min. 6 miesięcy. Zapewniamy szkolenia i możliwość poznania specyfiki pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym, a także zachęcamy do dłuższej współpracy z nami, również po zakończeniu stażu.

Współpracujemy również z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie w ramach pionierskiego kierunku studiów Global Business Services.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Różnorodne możliwości rozwoju,dostęp do najnowszysch zaawansowanych technologii, nasi ludzie i atmosfera, którą tworzą, wartości Hitachi, dynamika i otwartość na zmianę, biznes etyczny i odpowiedzialny społecznie, świetny pakiet benefitów i atrakcyjne nagrody za szczególne osiągnięcia to tylko niektóre z powodów, dla których warto dołączyć do Hitachi Vantara.

BENEFITY:

 • Bogaty pakiet prywatnego ubezpieczenia medycznego; 
 • Szkolenia i liczne możliwości rozwoju zawodowego; 
 • Atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody za szczególne osiągnięcia; 
 • Elastyczny czas pracy; 
 • Możliwość pracy z domu lub z biura; 
 • W biurze: dobra kawa i herbaty, owoce; pokój relaksacyjny z fotelem do masażu; 
 • Innowacyjny biznes; możliwość udziału w pionierskich projektach; 
 • Międzynarodowe, różnorodne środowisko pracy i współpraca z zespołami z całego świata; 
 • Wyjątkowi ludzie i wiele okazji do wspólnego świętowania (np. rozpoczęcie nowego roku finansowego, urodziny naszego Centrum, święta, imprezy karnawałowe etc.); 
 • Multisport i inne benefity z „kafeterii”, sesje jogi online, karty podarunkowe; 
 • Dodatkowy dzień wolny (Hitachi Self Care Day) oraz dzień, który możesz przeznaczyć na wolontariat (w tym dodatkowe 2 dni przeznaczone na wolontariat na rzecz Ukrainy). 

MEDIA:

Oferty pracy

...
15.03.2023
...
Hitachi Vantara
Hitachi Vantara
Kraków, małopolskie
Podatki, Księgowość, Analiza
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Kontakt

Hitachi Vantara
ul. Armii Krajowej 16
30-150 Kraków