Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

HITACHI VANTARA – INSPIRE THE NEXT!

Hitachi Vantara jest liderem w zakresie rozwiązań OT (Operational Technology) oraz IT, dostarczając klientom rozwiązań zorientowanych na dane. Centrum Hitachi Vantara w Krakowie funkcjonuje od 2007 roku (wcześniej jako Hitachi Data Systems), świadcząc usługi finansowo-księgowe dla oddziałów w Europie i obu Amerykach. Dostarcza także specjalistyczne wsparcie w innych obszarach.

NASZE ZESPOŁY 

W naszym krakowskim biurze pracuje obecnie ponad 420 specjalistów zatrudnionych w zespołach, takich jak Finanse, Wsparcie Sprzedaży, IT, HR, Business Intelligence i inne.

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy specjalistów z różnym poziomem doświadczenia zawodowego, którzy posługują się bardzo dobrze językiem angielskim i którym bliskie będą wartości Hitachi Vantara nawiązujące do japońskich korzeni firmy:

  • Wa (harmonia, zaufanie i szacunek),
  • Makoto (uczciwość i szczerość),
  • Kaitakusha-Seishin (pionierski duch i wyzwania).

REKRUTACJA

Rekrutację na stanowiska specjalistyczne oraz płatne staże/praktyki prowadzimy przez cały rok w zależności od potrzeb poszczególnych działów. Pierwszym krokiem dla kandydatów jest zaaplikowanie online przez naszą stronę kariery: www.hitachivantara.com/careers. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i poinformujemy o dalszych etapach!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Hitachi Vantara
ul. Armii Krajowej 16
30-150 Kraków