Temat tygodnia
Wywiad z Gabrielą Plencler-Borecką, Employer Branding Process Lead w Capgemini Polska.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
IG Group

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

IG GROUP – LET’S TAKE ON THE CHALLENGE TOGETHER

KIM JESTEŚMY?

Działamy w branży fintech i zmieniamy rynek usług finansowych od momentu powstania w Londynie w 1974 roku, kiedy to wymyśliliśmy zupełnie nową kategorię tradingu. Dziś jesteśmy największym dostawcą spread bettingu i CFD, prowadzącym działalność w 20 krajach na 5 kontynentach i posiadającym ponad 400 000 aktywnych klientów na całym świecie. Wiemy, że nasz sukces jest możliwy tylko dzięki naszym ludziom – odważnym, pomysłowym i nastawionym na wspólne osiąganie ambitnych celów.

NASZA KULTURA PRACY

W IG Group staniesz się częścią zespołu składającego się z ludzi o otwartych umysłach, którzy wnoszą różnorodność perspektyw, opinii, doświadczeń i kultur. Wspólnie skutecznie rozwiązujemy trudne problemy biznesowe i technologiczne oraz wymyślamy nowe sposoby działania. Będziesz pracować w innowacyjnym środowisku, które oferuje nieskończone możliwości nauki i rozwoju osobistego, dając szansę współtworzenia pionierskich rozwiązań. Uzyskasz wsparcie merytoryczne i narzędzia potrzebne do osiągnięcia celów. To praca, która zmienia zasady gry, wpływa na karierę i pozwala osiągać więcej – razem.

KOGO SZUKAMY?

Jesteś otwartą, pełną entuzjazmu osobą oczekującą ambitnych wyzwań i możliwości współpracy z doświadczonymi ekspertami. Uosabiasz nasze trzy podstawowe wartości – aby wspierać klienta, szybko się uczyć i stale podnosić poprzeczkę. Chcesz być częścią globalnej firmy, która będzie traktować priorytetowo Twoje samopoczucie i dobro otaczającego Cię świata, pomagając w tworzeniu lepszej przyszłości dla wszystkich. Chcesz wdrażać nowe rozwiązania i szukasz otoczenia zawodowego otwartego na zmiany i innowacje, z dużym tempem wspólnego działania. Zależy Ci na pracy w międzynarodowych zespołach, w środowisku opartym na zaufaniu, gdzie Twoja praca będzie oceniana na podstawie osiągnięć. Gdzie otrzymasz możliwości rozwoju i wsparcie niezależnie od rasy, wieku, orientacji seksualnej, płci, tożsamości, wyznania czy kultury. Jeśli inspiruje Cię nasz sposób pracy i możesz wnieść coś nowego do naszego zespołu, znajdziesz tu miejsce dla siebie.

W Krakowie zatrudniamy już blisko 500 osób i rozwijamy nasze zespoły Finance & Accounting, Risk & Compliance, Trading Services, HR i Technology. Znajdziesz tu też ciekawe role w obszarze Project & Product Management, Business Analytics oraz Administration Support.

CO OFERUJEMY:

  • przyjazną, niekorporacyjną kulturę,
  • elastyczny, hybrydowy model pracy,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • system multikafeteryjny MyBenefit,
  • kompleksowy program onboardingowy,
  • wewnętrzne sieci pracownicze skupione wokół istotnych wartości i tematów, posiadające dedykowane budżety na działania wspierające otwartą, zróżnicowaną i inkluzyjną kulturę,
  • opcje zaangażowania się w działania ESG bazujące na IG Brighter Future Fund,
  • 2 dodatkowe dni wolne na wolontariat,
  • 1 dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin.

Jeśli tak jak my lubisz wyzwania, dołącz do nas i zmieniajmy zasady gry razem: www.iggroup.com/careers

KONTAKT W SPRAWIE REKRUTACJI: TalentAcquisition@ig.com, 12 376 20 00

MEDIA:

Oferty pracy

24.11.2021
IG Group
IG Group
Kraków, małopolskie
Księgowość
angielski

Kontakt

IG Group

ul. Kapelanka 42B
30-347 Kraków