Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
IG Group

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

IG GROUP – LET’S TAKE ON THE CHALLENGE TOGETHER

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą, która od początku swojej działalności w 1974 r. stoi na czele innowacyjnych rozwiązań trade’ingowych. Wspieramy naszych Klientów w działalności dzisiaj i myślimy o nowych możliwościach jutra. Obecnie jesteśmy globalnym przedsiębiorstwem branży fintech, składającym się z kilku spółek: IG, tastytrade, IG Prime, Spectrum i DailyFX. Działamy w 20 krajach na 5 kontynentach, na co dzień współpracujemy z ponad 400 000 Klientami na całym świecie. Wiemy, że nasz sukces jest możliwy tylko dzięki naszym ludziom – odważnym, pomysłowym i nastawionym na wspólne osiąganie ambitnych celów. 

NASZA KULTURA PRACY

W IG Group staniesz się częścią zespołu składającego się z ludzi o otwartych umysłach, którzy wnoszą różnorodność perspektyw, opinii, doświadczeń i kultur. Wspólnie skutecznie rozwiązujemy trudne problemy biznesowe i technologiczne oraz wymyślamy nowe sposoby działania. Będziesz pracować w innowacyjnym środowisku, które oferuje nieskończone możliwości nauki i rozwoju osobistego, dając szansę współtworzenia pionierskich rozwiązań. Uzyskasz wsparcie merytoryczne i narzędzia potrzebne do osiągnięcia celów. To praca, która zmienia zasady gry, wpływa na karierę i pozwala osiągać więcej – razem.  

KOGO SZUKAMY?

Jesteś otwartą, pełną entuzjazmu osobą oczekującą ambitnych wyzwań i możliwości współpracy z doświadczonymi ekspertami. Uosabiasz nasze trzy podstawowe wartości – aby wspierać klienta, szybko się uczyć i stale podnosić poprzeczkę. Chcesz być częścią globalnej firmy, która będzie traktować priorytetowo Twoje samopoczucie i dobro otaczającego Cię świata, pomagając w tworzeniu lepszej przyszłości dla wszystkich. Chcesz wdrażać nowe rozwiązania i szukasz otoczenia zawodowego otwartego na zmiany i innowacje, z dużym tempem wspólnego działania. Zależy Ci na pracy w międzynarodowych zespołach, w środowisku opartym na zaufaniu, gdzie Twoja praca będzie oceniana na podstawie osiągnięć. Gdzie otrzymasz możliwości rozwoju i wsparcie niezależnie od rasy, wieku, orientacji seksualnej, płci, tożsamości, wyznania czy kultury. Jeśli inspiruje Cię nasz sposób pracy i możesz wnieść coś nowego do naszego zespołu, znajdziesz tu miejsce dla siebie.

W Krakowie zatrudniamy już blisko 500 osób i rozwijamy nasze zespoły Finance & Accounting, Risk & Compliance, Trading Services, HR i Technology. Znajdziesz tu też ciekawe role w obszarze Project & Product Management, Business Analytics oraz Administration Support.  

CO OFERUJEMY:

  • przyjazną, niekorporacyjną kulturę,  
  • elastyczny, hybrydowy model pracy, 
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,  
  • system multikafeteryjny MyBenefit,  
  • kompleksowy program onboardingowy,  
  • wewnętrzne sieci pracownicze skupione wokół istotnych wartości i tematów, posiadające dedykowane budżety na działania wspierające otwartą, zróżnicowaną i inkluzyjną kulturę,  
  • opcje zaangażowania się w działania ESG bazujące na IG Brighter Future Fund,  
  • 2 dodatkowe dni wolne na wolontariat,  
  • 1 dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin.

Jeśli tak jak my lubisz wyzwania, dołącz do nas i zmieniajmy zasady gry razem: www.iggroup.com/careers

KONTAKT W SPRAWIE REKRUTACJI: TalentAcquisition@ig.com, 12 376 20 00

MEDIA:

Oferty pracy

...
31.03.2023
...
IG Group
IG Group
Kraków, małopolskie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski
...
31.03.2023
...
IG Group
IG Group
Kraków, małopolskie
Księgowość, Analiza, Obsługa klienta
angielski
...
20.03.2023
...
IG Group
IG Group
Kraków, małopolskie
Analiza
angielski

Kontakt

IG Group

ul. Kapelanka 42B
30-347 Kraków