Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Infakt

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

inFakt - ludzie i technologia

inFakt od 2008 r. zmienia rynek księgowości w Polsce. Naszym celem jest automatyzacja i wdrażanie zaawansowanych technologii w księgowości. Tworzymy i udoskonalamy aplikację księgową, która codziennie wspiera pracę ponad 400 tys. przedsiębiorców.

O zespole

W naszym biurze w Krakowie, na Zabłociu, zatrudniamy ponad 50 utalentowanych osób - specjalistów IT, księgowości, obsługi klienta, sprzedaży.

Z tego największy zespół to IT. Programujemy w Ruby, Python, Swift. Mocno wierzymy w Scruma, którego wdrażamy również w innych działach, ponieważ komunikacja i dobra współpraca ma dla nas kluczowe znaczenie.

Regularnie szkolimy się u najlepszych praktyków na rynku, bierzemy też udział w konferencjach i spotkaniach branżowych. Organizujemy największe wydarzenie dla Ruby developerów w Krakowie - KRUG.

Wartości

Na każdym kroku, najczęściej podświadomie, kierujemy się wartościami. I choć słowo to brzmi pewnie dość szumnie, dla nas w inFakcie ma znaczenie fundamentalne. Uwielbiamy pomagać sobie nawzajem, nieustannie się rozwijać, nie zapominając o dobrej atmosferze, którą podkręcamy wyjściami po pracy i cyklicznymi Happy Friday;).

InFakt w liczbach:

  • ponad 50 ambitnych i sympatycznych pracowników
  • ponad 400 000 użytkowników
  • 9 000 000 wystawionych przez nich faktur
  • 263 książki w firmowej bibliotece
  • 3 kg owoców w każdy poniedziałek i każdą środę
  • 1 trening firmowy na siłowni tygodniowo

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Infakt
ul. Szlak 49
31-153 Kraków