Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ista Customer Services Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Grupa ista oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie zrównoważonego korzystania z ograniczonych zasobów takich jak energia i woda. Świadcząc usługi zarządzania energią w celu zwiększenia efektywności energetycznej budynków, każdego dnia dbamy o oszczędne gospodarowanie tak cennymi zasobami.

ista Shared Services Polska jest nowoczesnym centrum outsourcingowym, prowadzącym działalność dla Grupy ista w  trzech głównych obszarach kompetencyjnych:

  • Rozliczeniach, świadcząc usługi rozliczania kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz innych mediów dla klientów w Polsce i na świecie,
  • Księgowości oferując usługi księgowe dla wewnętrznych spółek Grupy ista, oraz
  • IT rozwijając i administrując wewnętrzne systemy informatyczne.

W Polsce jesteśmy obecni od 1997 roku. ista Shared Services Polska współpracuje z oddziałami ista na całym świecie. Obecnie zatrudniamy ponad 1300 osób i cały czas rozwijamy naszą działalność.

Nasze biura są zlokalizowane w 3 miastach:  w Gliwicach, Katowicach i Opolu.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ista Customer Services Poland
ul. Piwna 8A
44-100 Gliwice