Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Jacobs

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

KIM JESTEŚMY:

Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego na całym świecie.  

W Krakowie oraz Warszawie, w ramach Centrum Projektowego (Global Delivery Center) pracują inżynierowie, projektanci oraz specjaliści. W Krakowie funkcjonuje także Centrum Usług Wspólnych (Global Business Services), w ramach którego pracują specjaliści takich obszarów jak: 

1. Finanse i Księgowość – Specjalista ds. Księgowości Projektów, Księgowy ds. Księgi Głównej, Księgowy ds. Dokumentów Zakupu, Analityk Finansowy. 

2. Zakupy – Specjalista ds. Zakupów, Specjalista ds. Kwalifikacji Kontrahentów. 

3. Dział HR – Administrator Baz Danych HR, Specjalista ds. Obsługi Pracowników, Specjalista ds. Płac. 

4. IT – Analityk ds. Cyberbezpieczeństwa, Programista Aplikacji. 

Tworzymy przyjazne miejsce pracy, cenimy bezpieczeństwo, różnorodność i dbamy o równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym naszych pracowników. 

Posiadamy Status Akredytowanego Pracodawcy ACCA. 

KOGO SZUKAMY:

Zapraszamy do aplikowania absolwentów m.in. takich kierunków jak: Finanse i Rachunkowość, Audyt, Controlling, Ekonomia, Zarządzanie, Zarządanie Zasobamu Ludzkimi, Informatyka i Ekonometria. 

Poszukujemy zarówno specjalistów z doświadczeniem zawodowym, jak i absolwentów, stażystów oraz praktykantów z dobrą znajomością języka angielskiego i chęcią rozwoju w międzynarodowym środowisku.  

Oferujemy wsparcie w procesie wdrożenia dla wszystkich nowych pracowników, a dla absolwentów – dedykowany program szkoleń i mentoringu. 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Jacobs
ul. Marii Konopnickiej 31
30-302 Kraków