Temat tygodnia
– co robi, jakie powinien mieć cechy charakteru, jak nim zostać?
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
JTI Polska Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

JTI Polska należy do Grupy Japan Tobacco International. Siedziba i fabryka firmy mieści się w Starym Gostkowie w powiecie poddębickim. Biuro zarządu wraz z licznymi działami wspierającymi zlokalizowane jest w Warszawie.

W całej Polsce Firma zatrudnia ponad 1300 pracowników, z czego blisko 1000 pracuje w nowoczesnych fabrykach w Starym Gostkowie, skąd 80 proc. produkcji eksportowane jest do ponad 60 krajów na całym świecie. Główne marki w ofercie JTI Polska to Camel, Winston i LD.

Dzięki skutecznej strategii i licznym inwestycjom JTI dynamicznie i nieprzerwanie rozwija się od początku swojej działalności w Polsce. Fabryka w Gostkowie to nowoczesne budynki i hale produkcyjne, które imponują swoją wielkością oraz zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.
W 2017 r., w ramach certyfikacji Top Employers, JTI Polska została uznana za najlepszego pracodawcę
w Polsce. W uznaniu rozwoju biznesu, zaangażowania społecznego oraz nadzwyczajnej troski o pracowników, Business Center Club przyznało też firmie tytuł Lidera Polskiego Biznesu 2017.

 

Kontakt

JTI Polska Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa

 

Fabryka

Stary Gostków 42 
Wartkowice 99-220

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

JTI Polska Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa