Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Lorenz Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

LORENZ SERVICES

Cześć! To my, Lorenz Snack-World – niezależna firma rodzinna, jeden z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Sprzedajemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i orzeszki w ponad 80 krajach na całym świecie. Zajmuje się tym 2 400 pracowników Lorenz - w naszej centrali w Neu-Isenburgu k. Frankfurtu n. Menem i innych lokalizacjach firmy w Niemczech, Austrii, Polsce i Rosji. Czy wybierasz się na imprezę z przyjaciółmi, czy po prostu spędzasz czas z bliskimi - chcemy Ci towarzyszyć. Nasze marki: Crunchips, Saltletts, Monster Munch, Wiejskie Ziemniaczki, Just Chips, Curly, Peppies, NicNac’s i inne, sprawiają, że te wyjątkowe momenty stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

 

Lorenz Services to Centrum Usług Finansowych i Informatycznych obsługujące spółki z grupy Lorenz i Leithart.

 

W Services nie ma mowy o nudzie i monotonii – ciągle dzieje się coś nowego!!! Przekonaj się sam. Dołącz do nas i spróbuj swoich sił, a nie pożałujesz swojej decyzji - codzienna dawka wiedzy i miłej atmosfery gwarantowana!

Niezależnie od tego, czy będziesz pracował w Księgowości czy  w IT, wszędzie masz do dyspozycji najnowsze rozwiązania i systemy.

 

Księgowość

Zastanawiasz się czy księgowość jest dla Ciebie? Nie wiesz czy odnajdziesz się wśród faktur, kont, sald i podatków? Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do nas gwarantujemy Ci wspaniałą przygodę!!! Księgowość działa w trzech najważniejszych obszarach:

  • Pracując w Księgowości Głównej  poznasz tajniki prowadzenia ewidencji księgowej oraz sprawozdawczości finansowej i podatkowej spółek.
  • W Dziale  Zobowiązań przestanie być dla Ciebie tajemnicą ewidencjonowanie dokumentów potwierdzających zakup produktów i usług oraz przeprowadzanie płatności w systemie SAP.
  • Dział Należności da Ci wiedzę, jak zapewnić obsługę zagadnień związanych z należnościami spółek. Tu możesz zostać specjalistą w rozliczaniu wyciągów bankowych, windykacji należności, zarządzaniu reklamacjami czy obsłudze faktoringu.

Z nami nie musisz bać się "praktykowania" – zespół Księgowości to wiele otwartych i bardzo sympatycznych osób, które z chęcią podzielą się swoimi umiejętnościami i pomogą na każdym kroku wdrażania w tajniki i zawiłości systemu.

IT

To nasz elektroniczny układ nerwowy łączący najdalsze części naszego „organizmu”. Musi być sprawny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i 365 dni w roku – nasi użytkownicy muszą bez zakłóceń realizować swoje codzienne zadania. IT to obszar, który rozwija się niezwykle dynamicznie. Codziennie pojawiają się nowe rozwiązania i systemy, a my musimy za tym trendem nadążać i wybierać te, które najlepiej wspierają nasz snackowity biznes. Nasz dział IT składa się z kilku obszarów, w tym z trzech głównych:

  • Dział Systemów IT odpowiada za całą infrastrukturę informatyczną oraz niezakłóconą pracę komputerów, serwerów i sieci we wszystkich krajach, w których działa Lorenz.
  • Dział Aplikacji utrzymuje i rozwija aplikacje, wykorzystywane w firmie w tym system SAP oraz ustala jednolite standardy korzystania z systemów oraz wspiera użytkowników.
  • Dział Współpracy z Biznesem zarządza zmianami i projektami IT, odpowiada na potrzeby i oczekiwania klientów wewnętrznych oraz wspiera i promuje wdrażanie nowych rozwiązań.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Lorenz Services
Sady k. Poznania
ul. Rolna 6a
62-080 Tarnowo Podgórne