Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Lorenz Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

LORENZ SERVICES

Cześć! To my, Lorenz Snack-World – jesteśmy firmą rodzinną, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Sprzedajemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i orzeszki w ponad 80 krajach na całym świecie. Zajmuje się tym 2 250 pracowników Lorenz - w naszej centrali w Neu-Isenburgu k. Frankfurtu n. Menem i innych lokalizacjach firmy w Niemczech, Austrii, Polsce i Rosji. Czy wybierasz się na imprezę z przyjaciółmi, czy po prostu spędzasz czas z bliskimi - chcemy Ci towarzyszyć. Nasze marki: Crunchips, Lajkonik, Monster Munch, Curly, Nic Nac's, Wiejskie Ziemniaczki i inne, sprawiają, że te wyjątkowe momenty stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Lorenz Services to Centrum Usług Księgowych i Informatycznych obsługujące spółki z grupy Lorenz.

Księgowość

Nasza Księgowość działa w trzech najważniejszych obszarach:

  • W Księgowości Głównej poznasz tajniki prowadzenia ewidencji księgowej oraz sprawozdawczości finansowej i podatkowej spółek.
  • W Dziale Zobowiązań nauczysz się ewidencjonować dokumenty potwierdzające zakup produktów i usług oraz przeprowadzać płatności w systemie SAP.
  • Dział Należności nauczy Cię rozliczać wyciągi bankowe, prowadzić windykację należności, zarządzać reklamacjami i obsługiwać faktoring.

IT

Nasz Dział IT składa się z kilku obszarów, takich jak m.in.:

  • Dział Systemów IT, który odpowiada za całą infrastrukturę informatyczną.
  • Dział Aplikacji, który utrzymuje i rozwija aplikacje wykorzystywane w firmie, w tym system SAP.
  • Dział Współpracy z Biznesem, który zarządza zmianami i projektami IT, odpowiada na potrzeby klientów wewnętrznych, wdraża innowacyjne rozwiązania

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Lorenz Services
Sady k. Poznania
ul. Rolna 6a
62-080 Tarnowo Podgórne