Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Lundbeck GBS Krakow

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy częścią Lundbeck – firmy farmaceutycznej o duńskich korzeniach, skoncentrowanej na niesieniu pomocy osobom cierpiącym na choroby centralnego układu nerwowego.

Od 2014 roku w Krakowie rozwijamy Lundbeck Group Business Services (GBS) – Centrum Usług Biznesowych, w którym zapewniamy kompleksowe wsparcie dla Grupy Lundbeck na całym świecie, świadcząc zaawansowane usługi z zakresu księgowości i sprawozdawczości finansowej, zakupów i operacji finansowych, HR oraz IT. Będąc uznanym partnerem organizacji, aktywnie ją wspieramy w kształtowaniu i realizacji strategii rozwoju.

NASZA WARTOŚĆ – LUDZIE

Zależy nam, by osoby, które dołączają do naszej organizacji, miały realną możliwość odpowiedzi na prawdziwe wyzwania. Wspieramy rozwój zawodowy naszych pracowników, za który biorą oni współodpowiedzialność, ustalając Indywidualną Ścieżkę Rozwoju (Individual Development Plan).

Dedykowane programy rozwojowe, bliska współpraca z biznesem, możliwość angażowania się w ciekawe projekty i ambitne zadania, zaangażowanie w kształtowanie procesów poszerzają kompetencje naszych pracowników.

KOMPLEKSOWE I ZAAWANSOWANE PROCESY FINANSOWE

Nasze zespoły Accounting to Reporting prowadzą kompleksowe i zaawansowanie operacje w pełnym zakresie procesu Księgi Głównej, w którego skład wchodzą m.in.: wszystkie księgowania dla krajów, za które odpowiadamy (poziom globalny), raportowanie miesięczne danych finansowych, przygotowanie raportów i analiz zarządczych dla celów grupowych (w oparciu o IFRS), raportowanie roczne, cały proces związany ze sporządzaniem sprawozdań finansowych oraz rozliczeń podatkowych – CIT i VAT.

DOŁĄCZ DO NAS!

Szukamy zmotywowanych osób, które razem z nami będą tworzyć i rozwijać naszą organizację. Chętnie współpracujemy z osobami ceniącymi rzetelność, profesjonalizm, wychodzenie z własną inicjatywą oraz merytoryczne podejście do realizowanych zadań.

Wierzymy, że dobra atmosfera i partnerstwo, które promujemy przez kulturę otwartego feedbacku, również są kluczowe w tworzeniu efektywnej organizacji.

DZIAŁY PROWADZĄCE REKRUTACJĘ:

  • Accounting to Reporting,
  • Procurement & Finance Operations,
  • Hire to Retire,
  • Process Excellence,
  • IT Service Desk & Business Process and System Support.

FORMA ZATRUDNIENIA:

  • Staż: umowa zlecenie;
  • Etat: umowa o pracę. 

PRZYJDŹ NA STAŻ

Oferta płatnego stażu jest skierowana do osób ze statusem studenta dostępnych min. 30 h w tygodniu. W zależności od działu, do którego dołączysz, staż będzie trwać od 3 do 12 miesięcy i będzie solidnym przygotowaniem do wejścia w rolę Młodszego Specjalisty. Jesteśmy otwarci na szerokie kompetencje naszych kandydatów. W działach finansowych kluczowe jest wykształcenie kierunkowe z zakresu finansów / księgowości / rachunkowości. 

MEDIA: 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Lundbeck GBS Krakow
Al. Bora-Komorowskiego 25C
31-476 Kraków