Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
MAN Shared Services Center

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

MAN Shared Services Center Sp. z o.o. (w skrócie MAN SSC) to centrum finansowo-księgowe Grupy MAN Truck & Bus, które istnieje w Poznaniu od 2006 roku.

Zadaniem MAN Shared Services Center Sp. z o.o. jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań finansowych w zakresie świadczonych usług – księgowości zobowiązań, należności, środków trwałych, księgi głównej, a także procesów zakupów oraz rachuby płac dla polskich pracowników spółek MAN.

Klienci MAN Shared Services Center to zarówno spółki produkcyjne jak i sprzedażowe grupy MAN Truck & Bus ( Polska, Rosja, Węgry, Czechy, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Dania, Norwegia, Francja, Niemcy, Austria, Turcja, Wielka Brytania, Portugalia, Włochy, Hiszpania, ).

Jednym z głównych celów działalności centrum finansowo-księgowego MAN jest standaryzacja procesów po ich zmigrowaniu do centrum.

MAN Shared Services Center Sp. z o.o. od 2007 roku posiada certyfikat ISO 9001:2000. Jest członkiem założycielem organizacji ABSL (Association of Business Service Leaders), zrzeszającej największe firmy działające w branży Shared Service Center / Business Process Outsourcing (SSC/BPO) w Polsce. ABSL jest platformą wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk wewnątrz branży. Działa na rzecz modyfikacji przepisów, rekomenduje kierunki rozwoju systemu kształcenia, wspiera rozwiązania służące przedsiębiorczości i nowoczesnym praktykom biznesowym. W tym celu współpracuje z politykami, przedstawicielami samorządów, uczelniami wyższymi, biznesem i organizacjami wspierającymi przedsiębiorczość.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

MAN Shared Services Center
ul. Kolorowa 6
60-198 Poznań