Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Marsh European Business Support Center

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

EBSC jako centrum doskonałości, przejęło wewnętrzne operacje oraz procesy od Marsh Europe. Dzięki temu brokerzy mogą w jeszcze większym stopniu skupiać się na potrzebach biznesowych klientów. W naszej codziennej pracy dbamy o efektywność, jakość oraz terminowość wykonywanych zadań. Naszymi głównymi obszarami pracy są zarządzanie polisami ubezpieczeniowymi, obsługa roszczeń, fakturowanie, zarządzanie danymi oraz inne, szeroko pojęte wsparcie administracyjne dla brokerów współpracującymi z międzynarodowymi korporacjami. 

W EBSC pracuje obecnie ponad 200 osób o 9 narodowościach. Nasze plany są ambitne i zamierzamy nadal rozwijać się w iście start-upowym tempie! Kochamy języki obce – w sumie znamy ich 21 :) Wiemy, że przyjazna, bezpośrednia atmosfera w zespołach, w których każdy może liczyć na wsparcie innych jest kluczowa.

Jesteśmy zwycięzcami nagrody CEE Business Services Firm of the Year 2021!

 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Marsh European Business Support Center
ul. Prosta 68
00-838 Warszawa