Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Marsh European Business Support Center

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

A world of opportunities awaits!

Kim jesteśmy

EBSC jako centrum doskonałości, przejęło wewnętrzne operacje oraz procesy od Marsh Europe. Dzięki temu brokerzy mogą w jeszcze większym stopniu skupiać się na potrzebach biznesowych klientów. W naszej codziennej pracy dbamy o efektywność, jakość oraz terminowość wykonywanych zadań. Naszymi głównymi obszarami pracy są zarządzanie polisami ubezpieczeniowymi, obsługa roszczeń, fakturowanie, zarządzanie danymi oraz inne, szeroko pojęte wsparcie administracyjne dla brokerów współpracującymi z międzynarodowymi korporacjami. 

W EBSC pracuje obecnie ponad 200 osób o 9 narodowościach. Nasze plany są ambitne i zamierzamy nadal rozwijać się w iście start-upowym tempie! Kochamy języki obce – w sumie znamy ich 21 :) Wiemy, że przyjazna, bezpośrednia atmosfera w zespołach, w których każdy może liczyć na wsparcie innych jest kluczowa.

Jesteśmy zwycięzcami nagrody CEE Business Services Firm of the Year 2021!

Marsh EBSC składa się z ​​kilku zespołów, dzięki którym nasi klienci mają zapewnioną kompleksową obsługę:

Placement & Client Onboarding

Zespół ten zajmuje się pierwszym etapem współpracy z klientem. Do jego obowiązków należy obsługa wszystkich zadań operacyjnych, takich jak: pomoc brokerom w porównaniu ofert ubezpieczycieli w celu wybrania najlepszej dla klienta opcji, a po podpisaniu umowy - tworzenie konta, przesyłanie i archiwizacja dokumentacji klienta.

Policy Servicing

Za każdym razem, gdy klient chce wprowadzić zmiany w zakresie umowy z Marsh lub odnowić swoją polisę, ten zespół dba o przygotowanie odpowiedniej dokumentacji. Zajmuje się również wystawianiem dowodów ubezpieczenia oraz tworzeniem różnorodnych raportów.

Claims

W momencie otrzymania przez Marsh zgłoszenia o szkodzie, zespół Claims przystępuje do pracy. Zbiera niezbędne informacje oraz weryfikuje zgłoszenie oraz szkodę będąc w kontakcie z klientem oraz ubezpieczycielem.

Fiduciary

Zespół ten wspiera obsługę polis klientów w zakresie procesów finansowych. Nasi koledzy zajmują się zadaniami operacyjnymi takimi jak fakturowanie oraz nadzór nad realizacją płatności.

Support Teams

Zespoły Learning and Development, HR, Employer Branding i Process Efficiency Improvement sprawiają, że praca w EBSC ​​przebiega sprawnie, a nasi pracownicy mają wszystkie narzędzia, których potrzebują do wykonywania swojej pracy!

Ale to nie wszystko! Staramy się aby praca w EBSC odbywała się w przyjaznej, bezpośredniej atmosferze, w której takie hasła jak praca zespołowa, szacunek, wsparcie są czymś, czego doświadczamy tutaj codziennie.

Kogo szukamy

Niezależnie od tego, czy masz wieloletnie doświadczenie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę zawodową, możemy mieć dla Ciebie świetną ofertę!

Poszukujemy osób, które chcą się rozwijać zawodowo, cenią pracę zespołową w przyjaznej atmosferze.

Cenimy:

 • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (inny język europejski będzie atutem!)
 • Dbałość o szczegóły
 • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
 • Umiejętność budowania relacji z kolegami
 • Ciekawość świata i chęć uczenia się nowych rzeczy

Diversity & Inclusion:

Marsh McLennan została wybrana (już drugi raz z rzędu!) przez FairyGodBoss jako najlepsza firma dla kobiet w 2021 roku! Zostaliśmy również uznani za najlepszą firmę z branży finansowej dla kobiet i najlepszą firmę, której prezes wspiera różnorodność.

Dla nas różnorodność i inkluzywność to nie tylko słowa. Staramy się promować uniwersalne wartości i wspierać tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Angażujemy się chętnie w projekty związane z równością płci, wsparciem środowiska LGBTQ+ oraz te promujące wszelkie formy różnorodności. Celem jest stworzenie atmosfery, w której każdy współpracownik może wnieść do pracy „całego siebie”.

But this is not all!

Wspieranie lokalnych społeczności jest obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego oferujemy każdemu pracownikowi jeden dzień wolny na działania związane z wolontariatem i gorąco zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej możliwości. Na całym świecie w ciągu ostatnich 8 lat wszyscy w Marsh, poświęciliśmy ponad milion godzin na takie projekty!

Również lokalnie organizujemy różne działania mające na celu pomoc potrzebującym.

 • Krew to życie! – oddawanie krwi jest stałą podstawą tego ratującego życie płynu, aby zaspokoić potrzeby szpitali,
 • Dzień Ziemi – sprzątanie przestrzeni publicznych i sadzenie drzew,
 • Powrót do szkoły – wspieranie dzieci uchodźców uczących się w Polsce,
 • Social Impact Sports Challenge – wyzwania sportowe i wspieranie organizacji charytatywnej,
 • Dzień Dziecka – 6 placówek opiekuńczych, dla których nasi pracownicy przygotowali potrzebne artykuły szkolne (?),
 • Junior Achievement Job Shadow Activity – mentoring młodych ludzi i umożliwienie im zobaczenia, jak wygląda nasza praca,
 • #TrashChallenge – sprzątanie lasu,
 • Malowanie i remont Domu Dziecka „Zielona Dolina”.

Preferowane kierunki studiów;

Tak naprawdę nie ma znaczenia, co studiujesz. Jeśli masz pomysły, pasje, kochasz języki, chcesz pracować w niezwykłej firmie ze wspierającymi menedżerami, w której ludzie szanują się nawzajem i która daje Ci mnóstwo możliwości rozwoju zawodowego – to jest miejsce dla Ciebie!

Pożądane języki obce;

język angielski oraz duński, holenderski, francuski, niemiecki, włoski, norweski, hiszpański, szwedzki (wszystkie B2 lub wyższe)

Benefity dla pracowników;

 • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w globalnej firmie,
 • Świetne możliwości rozwoju osobistego i kariery,
 • Stabilne zatrudnienie z umową o pracę na czas nieokreślony,
 • Atrakcyjny pakiet świadczeń m.in. prywatna opieka zdrowotna - pakiet rodzinny, karta lunchowa, karta kulturalna lub Multisport, kursy językowe, nieograniczony dostęp do platform edukacyjnych online, plan emerytalny,
 • Możliwość uczestniczenia w różnych projektach inicjowanych i prowadzonych przez pracowników,
 • Międzynarodowe środowisko z przyjazną atmosferą
 • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy, tuż przy stacji metra M2 „Rondo Daszyńskiego”
 • Elastyczne godziny pracy i hybrydowy model pracy (zobacz nasze biuro: https://bit.ly/38LQZV9)

MEDIA

Oferty pracy

...
21.09.2022
...
Marsh European Business Support Center
Marsh European Business Support Center
Warszawa, mazowieckie
Ubezpieczenia, Administracja
angielski, niemiecki

Kontakt

Marsh European Business Support Center
ul. Prosta 68
00-838 Warszawa