Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
McKinsey EMEA Shared Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

W Centrum Usług Wspólnych McKinsey & Company wspieramy konsultantów i nasze biura z Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu, w takich dziedzinach jak finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, komunikacja wizualna, usługi asystenckie czy różnego rodzaju operacje biznesowe.

Nasze usługi finansowe i księgowe oraz ciągłe doskonalenie operacji zapewniają kompleksową opiekę dla pracowników w całej firmie.

Nasz dział finansowy odpowiada za m.in.: zarządzanie kosztami, kartami ewidencji czasu pracy, środkami trwałymi, wpisami do księgi głównej; wprowadzanie faktur, przestrzeganie przepisów dot. VAT, uzgodnienia księgowe, a także kontrola finansowa projektów. Dodatkowo jeden z naszych zespołów zajmuje się planowaniem finansowym i wsparciem analitycznym wewnętrzych klientów firmy na całym świecie, analizami ad hoc, opracowywaniem planów rocznych oraz księgowością. Nasza codzienna komunikacja opiera się na języku angielskim, ale możemy też posługiwać się innymi językami, takimi jak niemiecki czy włoski.

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o otwartych rolach w dziale finansów? Skontaktuj się bezpośrednio z naszym rekruterem: Joanna Korwel joanna_korwel@mckinsey.com

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

McKinsey EMEA Shared Services
ul. Wierzbięcice 1A
61-569 Poznań