Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
McKinsey EMEA Shared Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

W Centrum Usług Wspólnych McKinsey & Company wspieramy konsultantów i nasze biura z Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu, w takich dziedzinach jak finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, komunikacja wizualna, usługi asystenckie czy różnego rodzaju operacjae biznesowe.

Nasz dział finansowy odpowiada za m.in. księgowość i kontroling oraz za zapewnienie zgodności z przepisami i zasadami obowiązującymi w firmie, danym kraju czy w naszej siedzibie.

Do głównych zadań zespołu należy m.in.: zarządzanie kosztami, kartami ewidencji czasu pracy, środkami trwałymi, wpisami do księgi głównej; wprowadzanie faktur, przestrzeganie przepisów dot. VAT, uzgodnienia księgowe, a także kontrola finansowa projektów. Dodatkowo jeden z naszych zespołów zajmuje się planowaniem finansowym i wsparciem analitycznym wewnętrzych klientów firmy na całym świecie, analizami ad hoc, opracowywaniem planów rocznych oraz księgowością.

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o otwartych rolach w dziale finansów? Skontaktuj się bezpośrednio z naszym rekruterem: Patrycja Gac patrycja_gac@mckinsey.com

https://www.facebook.com/McKinseyPoznan/#

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

McKinsey EMEA Shared Services
Malta Office Park
ul. Abpa. A. Baraniaka 88 D, Budynek E
61-131 Poznań