Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Metsä Group Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Fińska firma Metsä Group jest prekursorem bioekonomii — wykorzystuje drewno pozyskiwane z odnawialnych lasów północnych, zarządzanych w sposób zrównoważony. Metsä Group specjalizuje się w zróżnicowanych produktach z drewna oraz usługach związanych z lasami. 

Metsä Group Services to Centrum Usług Wspólnych. Na trójmiejskim rynku jesteśmy od 2012 roku. W naszej codziennej pracy zajmujemy się procesami finansowymi i księgowymi dla wszystkich spółek Grupy. Angażujemy się w rozwijanie kompetencji pracowników poprzez dopasowane szkolenia.

Poszukujemy studentów ostatnich lat studiów związanych z finansami, księgowością oraz ekonomią, absolwentów tych kierunków a także specjalistów w dziedzinie finansów międzynarodowych. Osób potrafiących pracować w zespole oraz pod presją czasu. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego. 

Nasze działy to:

  • Account Receivable, 
  • Account Payable, 
  • General Ledger 
  • Customer Contact. 

Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania i wejście do młodego, pełnego energii zespołu aplikuj do nas!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Metsä Group Services
Jana Heweliusza 18
80-890 Gdańsk