Temat tygodnia
– co robi, jakie powinien mieć cechy charakteru, jak nim zostać?
Mettler Toledo

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

METTLER TOLEDO to lider w produkcji instrumentów precyzyjno-pomiarowych i analitycznych stosowanych w działalności badawczo-rozwojowej, przemyśle, motoryzacji, logistyce i handlu. Nasza firma wywodzi się ze Szwajcarii, a produkty i usługi są dziś dostępne w ponad 100 krajach. Od 20 lat METTLER TOLEDO prowadzi działania sprzedażowe i serwisowe także w Polsce.

Zespół, do którego Cię zapraszamy, to zlokalizowany w Warszawie Shared Business Centre: działamy od 2012 roku realizując projekty o zasięgu globalnym.

Nasze zespoły:

Account Receivable (AR)

Główne zadania:

  • Cash receipts & Bank statements
  • Credit & Collection
  • Dispute Management

Narzędzia/ systemy:

  • SAP
  • CRM
  • Skrzynki mailowe generyczne

Dodatkowe aspekty:

  • Praca w międzynarodowym środowisku, kontakt z jednostkami lokalnymi i klientami z wykorzystaniem języków obcych (niemiecki, angielski, francuski).
  • możliwość wzięcia udziału w projekcie automatyzacji i migracjach.
  • możliwość rozwoju w  różnych obszarach AP/AR/GL/Costing.

General Ledger (GL)

  • Intercompany
  • Raportowanie
  • Uzgodnienia kont/ księgowania

  • SAP
  • Hyperion

  • Praca w międzynarodowym środowisku, bezpośredni kontakt z Kontrolerami Finansowymi całej Europy.
  • Wdrażanie projektów automatyzacji w dziale księgowości usprawniających codzienną prace.
    Udział w transakcjach procesów księgowych z lokalnego biznesu do FSSC EU.
  • Możliwość rozwoju w różnych obszarach AP/AR/GL/Costing.

Accounts Payable (AP)

  • Płatności
  • Procesowanie faktur NPO

Narzedzia/ systemy:

  • SAP (+ nakładka VIM)
  • IC Tool
  • Skrzynki mailowe generyczne (w zależności od jednostki)

  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Kontakt z kontrolerami finansowymi i lokalna jednostką.
  • Możliwość wzięcia udziału w projekcie automatyzacji i migracjach.
  • Możliwość rozwoju w  różnych obszarach AP/AR/GL/Costing.

Zaczynasz karierę zawodową? Dołącz do zespołu na stanowisko Juniora lub Asystenta.

Myślisz o dalszym rozwoju ścieżki zawodowej? Przyjrzyj się ofertom dla specjalistów.

Nasz zespół tworzą zarówno osoby dopiero wkraczające na rynek pracy, jak i specjaliści oraz doświadczeni menedżerowie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Cenimy Twoje zaangażowanie.
  • Międzynarodowe środowisko pracy umożliwi Ci rozwój oraz wykorzystanie Twoich silnych stron, bo sukcesy odnosimy dzięki innowacjom i pracy zespołowej.
  • Twój komfort i motywacja są dla nas ważne, dlatego poza standardowymi benefitami oferujemy Ci elastyczne godziny pracy, system Home Office i uczestnictwo w kursach językowych.
  • Last but not least: z naszego ursynowskiego biura nie widać Mordoru, mamy za to firmowy autobus dojeżdżający do naszego biura w 6 minut z punktu Metro Wilanowska.

Jakie mamy benefity?

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • Bonus roczny,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie,
  • Pakiet Multibenefit,
  • Kursy języków obcych,
  • Programy szkoleniowe,
  • Elstyczne godziny pracy (7:00-9:00).
  • Możliwość pracy z domu (do 5 dni w miesiącu),
  • Firmowy autobus dojeżdżający do naszego biura w 6 minut z punktu Metro Wilanowska,
  • Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy,
  • Strefa chill-out,
  • Owocowe środy,
  • Grupy zainteresowań.

Etapy naszej rekrutacji:

  1. Wypełnij formularz rekrutacyjny dołączając swoje CV.
  2. Podczas rozmowy telefonicznej opowiedz nam o tym, czego szukasz.
  3. Przygotuj się na spotkanie w naszym biurze. W zależności od stanowiska, o które się ubiegasz, możesz zostać poproszony o rozmowę w języku obcym lub rozwiązanie case study. Będzie też czas na Twoje pytania.
  4. Spodziewaj się ponownego kontaktu z naszej strony, bo przekażemy Ci informację zwrotną.
  5. METTLER TOLEDO Precisely Where You Belong!

Strona karier: https://careers.mt.com/careers
Strona LinkedIn: www.linkedin.com/mettler-toledo-shared-service-center-poland

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ul. Poleczki 21
02-822 Warszawa