Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

NatWest Group Polska

jobs.natwestgroup.com

NatWest Group Polska jest strategiczną częścią jednej z największych instytucji finansowych w Wielkiej Brytanii. W jej skład wchodzą takie marki jak NatWest Bank, Royal Bank of Scotland, Ulster Bank czy Coutts, z którego usług korzysta brytyjska rodzina królewska.

Grupa NatWest oferuje szeroką gamę produktów i usług skierowanych do klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz instytucjonalnych. Historia grupy sięga prawie 300 lat, kiedy to powstały pierwsze marki z rodziny NatWest Group. W latach 60. ubiegłego wieku grupa NatWest dała się poznać jako lider innowacji i pomysłowych rozwiązań odpowiadających na potrzeby swoich klientów. Była również jednym z głównych inicjatorów rozwoju sieci bankomatów oraz w latach 80. wprowadziła karty debetowe Switch. Dzisiaj NatWest wciąż udoskonala swoją ofertę – jako jeden z pierwszych banków wprowadziła uwierzytelnianie za pomocą linii papilarnych.

W Polsce NatWest Group liczy blisko 1500 osób. Od ponad 15 lat regularnie dbamy o bezpieczeństwo banku i jego klientów, dostarczając analizy danych niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji niezależnie od tego, czy dotyczą one nawiązywania nowych relacji z klientem, monitorowania transakcji i przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, tworzenia raportów finansowych dla zarządu banku i regulatorów czy cyberbezpieczeństwa. W NatWest w Polsce nieustannie rozwijamy zarówno kompetencje swoich pracowników, jak i zakres swojej działalności. Dzięki temu obecnie nasz zespół tworzą również osoby specjalizujące się w dziedzinach ryzyka, modelowania statystycznego i nowych technologii.

Szacunek wobec różnorodności naszych klientów i pracowników jest dla nas tak istotny, jak poszanowanie oraz wsparcie lokalnych społeczności i mniejszości.

KOGO SZUKAMY?

W naszej firmie skupiamy się na pracy zespołowej. Poszukujemy osób stawiających na rozwój i chcących wprowadzać innowacje w nasze życie.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

  • jesteś entuzjastyczną i otwartą osobą,
  • lubisz pracować w grupie i chętnie poszerzasz swoją wiedzę,
  • chcesz wprowadzać realne zmiany,
  • mówisz w języku angielskim.

PROCES REKRUTACJI

Jest bardzo prosty – wystarczy złożyć aplikację online na naszej stronie internetowej: jobs.natwestgroup.com/pages/warsaw.

Nie udało ci się znaleźć interesującej oferty? Daj znać, że chcesz z nami pracować! Dołącz do naszej sieci talentów, którą możesz znaleźć na naszej stronie z ofertami pracy pod linkiem „Register your CV”. Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko adekwatna dla Ciebie rola będzie dostępna.

KOLEJNE KROKI:

  • rozmowa telefoniczna,
  • rozmowa „face-to face”,
  • niektóre role będą wymagały od Ciebie wykonania dodatkowego zadania,
  • oferta pracy – po rozmowach kwalifikacyjnych wspólnie podejmiemy decyzję o rozpoczęciu pracy w naszej organizacji.

Aktualne oferty pracy: https://jobs.natwestgroup.com/search/jobs/in/country/poland

Media:

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

NatWest Poland
ul. Iłżecka 26 (Budynek E)
02-001 Warszawa