Temat tygodnia
M.in. o tym, co wspólnego ma praca w obszarze ryzyka w banku z lotem helikopterem.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
NatWest Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

NatWest Polska jest strategiczną częścią jednej z największych instytucji finansowych w Wielkiej Brytanii. W skład NatWest Group wchodzą takie marki jak NatWest Bank, Royal Bank of Scotland, Ulster Bank czy Coutts, z którego usług korzysta brytyjska rodzina królewska. Grupa NatWest oferuje szeroką gamę produktów i usług skierowanych do klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz instytucjonalnych. Historia grupy sięga prawie 300 lat wstecz, kiedy to powstały pierwsze marki z rodziny NatWest Group. W latach 60-tych ubiegłego wieku NatWest dał się poznać jako lider innowacji i pomysłowych rozwiązań odpowiadających na potrzeby swoich klientów. NatWest był również jednym z głównych inicjatorów rozwoju sieci bankomatów oraz wprowadził karty debetowe Switch w latach 80-tych. Dzisiaj NatWest wciąż udoskonala swoją ofertę – jako jeden z pierwszych banków wprowadziliśmy uwierzytelnianie za pomocą linii papilarnych.

NatWest Group w Polsce to blisko 1500 osób. Od ponad 15 lat regularnie dbamy o bezpieczeństwo banku i jego klientów, dostarczając analizy danych niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji, niezależnie od tego, czy dotyczą one nawiązywania nowych relacji z klientem, monitorowania transakcji i przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, tworzenia raportów finansowych dla zarządu banku i regulatorów, czy cyberbezpieczeństwa.

NatWest w Polsce nieustannie rozwija kompetencje swoich pracowników oraz zakres swojej działalności, dzięki czemu obecnie nasz zespół to również specjaliści i specjalistki w dziedzinach ryzyka, modelowania statystycznego i nowych technologii.

Szacunek wobec różnorodności naszych klientów i pracowników jest dla nas równie istotny co poszanowanie i wsparcie lokalnych społeczności i mniejszości. 

KOGO SZUKAMY?

W naszej firmie skupiamy się na współpracy z klientem i pracy zespołowej, lubimy pracę w dynamicznym środowisku, jesteśmy kreatywni, chętni do nauki i wprowadzania innowacji w nasze życie. Poczujesz się jak w start-upie, a każda Twoja decyzja i każde Twoje działanie będzie się liczyć.

Dołącz do nas, jeśli:

 • Jesteś entuzjastyczną i otwartą osobą;
 • Lubisz pracować w grupie i chętnie poszerzasz swoją wiedzę;
 • Jesteś zdeterminowany/a do wprowadzania zmian;
 • Mówisz płynnie w języku angielskim.

PROCES REKRUTACJI

Jest bardzo prosty, wystarczy złożyć aplikację online na naszej stronie internetowej: jobs.natwestgroup.com/pages/warsaw

Nie znalazłeś/aś interesującej Cię oferty? Daj znać, że chcesz z nami pracować! Dołącz do naszej Sieci Talentów, którą możesz znaleźć na naszej stronie z ofertami pracy pod linkiem „Register your CV”.

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko adekwatna dla Ciebie rola będzie dostępna.

Kolejne kroki:

 • Rozmowa telefoniczna – zadzwonimy do Ciebie, żeby porozmawiać o Twojej motywacji i doświadczeniu.
 • Rozmowa „face-to face”– jeśli obie strony będą zadowolone z wyniku rozmowy telefonicznej, zaprosimy Cię na rozmowę z managerem rekrutującym. Niektóre role będą wymagały od Ciebie wykonania dodatkowego zadania.
 • Oferta pracy – po rozmowach kwalifikacyjnych wspólnie podejmiemy decyzję odnośnie pracy w naszej organizacji.

DZIAŁY PROWADZĄCE REKRUTACJĘ: Finance, HR, Technology & Data. 

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW:

 • Bankowość,
 • Finanse i rachunkowość,
 • Informatyka,
 • Matematyka,
 • Ekonomia,
 • Quantitative methods.

POŻĄDANE JĘZYKI OBCE: angielski.

MEDIA:  

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

NatWest Poland
Wiśniowy Business Park
ul. 1-go Sierpnia 8A
02-134 Warszawa