Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
NSG Group

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Pilkington zajmuje się produkcją szkła od roku 1826. W roku 2006 firma Pilkington została przejęta przez japoński koncern NSG Group. Marka Pilkington została zachowana jako nazwa produktów Grupy przeznaczonych dla przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego. NSG Group jest obecnie jednym z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych, działającym w dwóch podstawowych sektorach: motoryzacyjnym (rynek części oryginalnych i zamiennych) oraz w obszarze szkła technicznego i architektonicznego, które obejmują szkło
i produkty szklane do budynków nowych i poddawanych renowacji, szeroką gamę produktów o wartości dodanej, a także zaawansowane produkty dla technologii informatycznych i komunikacyjnych, zastosowań technicznych
i energetyki słonecznej. Produkcja odbywa się w 30 krajach na czterech kontynentach. Produkty Grupy sprzedawane są w 105 krajach.

NSG Group w Polsce reprezentowany jest przez:

  • Strategiczną Jednostkę Biznesową Szkło Architektoniczne (Pilkington Polska i Pilkington IGP): linia produkcji szkła float w Sandomierzu oraz zakłady przetwarzające szkło w Białymstoku, Ostrołęce, Bydgoszczy, Krakowie, Skierniewicach, Szczecinie oraz Wrocławiu.
  • Strategiczną Jednostkę Biznesową Automotive OE oraz Strategiczną Jednostkę Biznesową Automotive AGR posiadającą swoje oddziały w Sandomierzu, Chmielowie k. Tarnobrzega, Warszawie, Sochaczewie, Sopocie, Poznaniu, Piekarach Śląskich, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. Fabryki Pilkington Automotive Poland produkują bezpieczne szkło hartowane i laminowane dla światowych koncernów motoryzacyjnych zarówno na rynek części oryginalnych (OE), jak i części zamiennych (AGR).

Od 2012 roku w Sandomierzu działa Centrum Usług Wspólnych (GBS), utworzone w celu koncentracji
i standaryzacji procesów informatycznych, finansowych, zakupowych i administracji danych HR. Centrum zatrudnia ponad 200 pracowników, którzy obsługują 20 krajów.

GBS tworzą następujące działy:

  • DZIAŁY FINANSOWE: Zespół Zobowiązań, Zespół Należności, Zespół Księgi Głównej,
  • DZIAŁ PROCESU ZAKUPÓW,
  • DZIAŁY IS: Zespół Zarządzania Danymi IS, Zespół Regionalnego IS,
  • DZIAŁ ADMINISTRACJI DANYCH HR.

NSG Group, Dział Personalny

Ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz

T: +48 (0)158326313

www.pilkington.pl

Oferty pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w NSG Group zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.pilkington.com/pl-pl/pl/kariera, gdzie znajdą Państwo oferty pracy, staży i praktyk, a także wskazówki jak do Nas aplikować.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

NSG Group
Portowa 24
27-600 Sandomierz